Wpis z mikrobloga

Ja?:)


@Marek_Tempe: no wiesz, jeśli coś określasz jako bzdury, to znasz prawdę i potrafisz ją udowodnić, nieprawdaż? Generalnie jak coś twierdzisz, to przedstawiasz na to dowody, a nie zrzucasz to na innych, co nie?
@Nieszkodnik: A mi się wydaję, że jak coś się wrzuca to choć minimalnie zna się temat a nie zrzuca a innych jego odkłamywanie swoją pierwotną ignorancją.
Edit: Przypominam Ci jeszcze, że pierwotnie nazwałeś to pociskiem, sprostowałem, założyłeś znalezisko od nowa. Kwestię "miedzianych przewodów" też sprostowałem, wybacz ale może wystarczy :) O kolorze i "więzadłach równowagi prochu" możesz doczytać sam.
"więzadłach równowagi prochu" [sic!]


@Marek_Tempe: ale zdajesz sobie sprawę, że jest to maszynowe tłumaczenie Google? Że wpis jest rosyjskiego żołnierza? Czy nie za bardzo?

Edit: Przypominam Ci jeszcze, że pierwotnie nazwałeś to pociskiem, sprostowałem, założyłeś znalezisko od nowa.


@Marek_Tempe: owszem. Nawet ci podziękowałem, ale po usunięciu wątku usunęło mi automatycznie twój nick z powiadomień i moich wpisów i nie mogłem cię zawołać w sprostowaniu.

Co dalej nie zmienia stwierdzenia, że
@Nieszkodnik:

ale zdajesz sobie sprawę, że jest to maszynowe tłumaczenie Google? Że wpis jest rosyjskiego żołnierza? Czy nie za bardzo?

Ja oczywiście, że sobie zdaję ale brak tej informacji w poście to spore niedopatrzenie, nieprawdaż? :) EOT i sugeruję usunięcie lub napisanie tego od nowa wraz z kontekstem sytuacyjnym. EOT