Wpis z mikrobloga

@szczepan_68 nie jeździłem akurat na tym ale parę lat temu miałem inny. w wypadku playseat płaci się za ładny design i za markę. Dużo korzystniej jest kupić rig z profili alu. za ułamek ceny playseata będziesz miał rig sztywny jak sam wiesz co nastolatka
  • Odpowiedz
@fiolkins: Napewno wychodzi dużo taniej? Sam fotel tego typu dużo kosztuje. Jak sobie liczyłem profile alu do mojego projektu, to wychodziło około 1600 za profile i łączenia i to bez standu na monitor.
  • Odpowiedz
@szermierczyk no to dalej masz 1600 + 500 za stand + 300 za fotel i jest połowa ceny sensation pro. Chyba że mylę cenę sensation pro ale to chyba kosztuje ponad 5k? Do tego w Alu masz nie ograniczone pole dodawania akcesoriów. A jeżeli sam sobie zamówisz pocięte profile a nie z jakieś firmy to masz jeszcze taniej. Ja zamawiałem z motedis z Niemiec
  • Odpowiedz
@szermierczyk wiem że ten fotel jest ładny ale przechodziłem przez to. Lepiej kupić wygodny niż ładny. Fotele kubelkowe (to jest prywatna opinia) nie nadają się do simracingu. Nie zwiększają imersji ale za to ciężko się wsiada
  • Odpowiedz