Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Heh, właśnie do mnie dotarło, jak przykro wygląda moja sytuacja.

28 lat, mieszkam w Krakowie, zarabiam 15.5k PLN (brutto, ale jednak), jestem szczupły (sylwetka nawet powyżej przeciętnej), mam 185cm wzrostu, jestem 5/10 z twarzy i za sobą mam jedynie jeden półroczy związek z różową 3/10 xd aż mnie z żenady skręca, kiedy sobie o tym pomyślę. Staram się, zapraszałem dwie atrakcyjne znajome jakiś czas temu na wyjście gdzieś razem, od kilku lat próbuję coś działać na tinderze. Problemem jest to, że jestem introwertykiem i nie jestem chadem (albo przynajmniej semi-chadem) z wyglądu. Frustracja wjeżdża mi już na wysoki poziom i chyba zacznę chodzić na dziewczyny z ogłoszeń. Kolejnego związku z wielorybem nie przetrawię, sorry. Dbam o siebie i oczekuję także dbania o siebie przez różową (prawidłowa waga, zadbana cera itd.). Na chociażby przeciętną dziewczynę nie mam szans. I uprzedzam pytania / komentarze: nie mam zamiaru wchodzić w związek z różową koło 30-stki przemieloną przez chadów.

To tak nie powinno wyglądać, mirki... system społeczny funkcjonuje bardzo źle i nikt nawet nie pomyśli, żeby cokolwiek z tym zrobić. Smutno mi trochę; chciałem mieć żonę, dużo miłości w związku, fajne rozmowy wieczorami przy kawie i miałem nadzieję na wychowywanie razem dzieci. Przestałem się łudzić.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #badoo #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 40
@NDSS z przemocowcami jest trochę inaczej bo taki przegryw nie ukrywa tego, że jest przegrywem tutaj autor od razu rzucił hasła, które go ujawniły bo tak naprawdę mężczyzna może być kochany na początku a po latach lub dekadach nawet uderzyć poza tym to alkohol jest przyczyną przemocy a w alkohol łatwo wpaść, zazwyczaj jest tak, że jak para np poznaje się na studiach i obydwoje piją z czasem jedno z nich przestaje
gadasz tak jakby wcale to nie była wina apek i social mediów wcale


@mirko_anonim: upadek norm społecznych i moralnych to w sumie już od lat 60 kiedy pojawiła się pigułka. Apki wpisują się w istniejący trend, czy go konsumują czy podkręcają - obojętne. Monetyzują to co się dzieje.
Anonim (nie OP):

Przestań się łudzić, masz szansę albo na ulana laskę albo na średnio ładną laske po 30-35 lvl. Zamykam temat.

Niezbyt. Parę lat temu miałby szanse na samotna matkę z dwoma bomblami, teraz nawet w tym segmencie wszystko przebrane i o takie laski konkurują chadlite. Spierdocci w takim wieku i z takimi etatami trafia na ścianę, bo co może zaoferować nawet takiej samotnej matce? Nic.

@mirko_anonim

Niezbyt. Parę lat temu miałby szanse na samotna matkę z dwoma bomblami,

Hahaha na pewno mają szansę; na kolejne dziecko i zostawienie

Przestań się łudzić, masz szansę albo na ulana laskę albo na średnio ładną laske po 30-35 lvl. Zamykam temat.

Zamknąć to się możesz sam od p@Lenia głupot
@naksu:

może to nie kwestia wyglądu a #!$%@? charakteru

Na pewno kwestią charakteru jest wyjazd 20% Polek na zachód na dzień dobry i na deser w h@ lachj@ców z Zach którzy przyjeżdżają zwłaszcza do Wwki i Krakowa na łatwe branie a znowu kilkadziesiąt procent lokalnych witaminek leci przede wszystkim na nich

Także na przegrzane zwoje dziewczyn od dostępności facetów żaden charakter nie pomoże bo tych których nie ma żaden coach i
@naksu: Tak GUS zrobił 21' Grudzień spis powszechny strona 88 Co ciekawe te 2 lewaczki od inceli w wywiadzie nt książki o nich też to potwierdziły.

Zresztą to już było pierdylion razy poruszane tak czy inaczej problemy niebieskich są siłą różowych nic się w tym względzie nie zmieniło.

Niemniej większe wybrzydzanie sprawi że faceci wezmą sobie z innych krajów bo odbijecie się od muru i tyle reszta pójdzie na dziwki albo
@mirko_anonim: musisz obniżyć oczekiwania, nie jeśli chodzi o wygląd, a jesli chodzi o wiek, przestań się fiksować na nim, zacznij szukać wśród równolatek, a nie dziewczyn na I roku studiów bo to wiek, w którym człowiek wyobraża sobie nie wiadomo czego i na pewno nie chce być z chłopem, który już zaraz chce się ustatkować - to jest dla dzisiejszych 20-latek przerażająca perspektywy. uświadom też sobie, że trzydziestka to nie jest