Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Heh, właśnie do mnie dotarło, jak przykro wygląda moja sytuacja.

28 lat, mieszkam w Krakowie, zarabiam 15.5k PLN (brutto, ale jednak), jestem szczupły (sylwetka nawet powyżej przeciętnej), mam 185cm wzrostu, jestem 5/10 z twarzy i za sobą mam jedynie jeden półroczy związek z różową 3/10 xd aż mnie z żenady skręca, kiedy sobie o tym pomyślę. Staram się, zapraszałem dwie atrakcyjne znajome jakiś czas temu na wyjście gdzieś razem, od kilku lat próbuję coś działać na tinderze. Problemem jest to, że jestem introwertykiem i nie jestem chadem (albo przynajmniej semi-chadem) z wyglądu. Frustracja wjeżdża mi już na wysoki poziom i chyba zacznę chodzić na dziewczyny z ogłoszeń. Kolejnego związku z wielorybem nie przetrawię, sorry. Dbam o siebie i oczekuję także dbania o siebie przez różową (prawidłowa waga, zadbana cera itd.). Na chociażby przeciętną dziewczynę nie mam szans. I uprzedzam pytania / komentarze: nie mam zamiaru wchodzić w związek z różową koło 30-stki przemieloną przez chadów.

To tak nie powinno wyglądać, mirki... system społeczny funkcjonuje bardzo źle i nikt nawet nie pomyśli, żeby cokolwiek z tym zrobić. Smutno mi trochę; chciałem mieć żonę, dużo miłości w związku, fajne rozmowy wieczorami przy kawie i miałem nadzieję na wychowywanie razem dzieci. Przestałem się łudzić.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki #tinder #badoo #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 40
  • Odpowiedz
system społeczny funkcjonuje bardzo źle


@mirko_anonim: walić system. walić tindera. Masz się za inteligentnego? Obserwuj, ucz się, adaptuj do okoliczności. I przestań zwalać na system i jakieś apki.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja prdl. To bait czy takie zycie tera? Ja jak mialem 20+ to mielismy #!$%@?. Jedna dupa na zwiazek. Jak sie bylo singlem to bylo jak klikniecie palcem i juz cos siedzialo na #!$%@?. Ile razy najlepsze kolezanki obecnej partnerki na trojkata chcialy wejsc lub za jej plecami zrobic loda. Co jedno i drugie sie zdarzalo. #!$%@? caly system te tiktoki. Nie wybrzydzaj. Wychowaj zgodnie z zasada pipapupapapa i pa
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przede wszystkim odinstaluj to gówno zwane tinder. Tam nie ma szans poznać normalnej osoby. Jeśli chcesz poznać kogoś wartościowego to tylko w realu. Mieszkasz w dużym mieście, przejdź się do GK, na miasteczko agh itp. zagaduj do dziewczyn które Ci się podobają. Nie słuchaj wykopków, którzy twierdzą że wyjdziesz na creepa. Zagadywanie ma swój urok i samo w sobie jest już bardzo pociągające bo świadczy o odwadze zagadującej osoby.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zarabiam dużo więcej od Ciebie i też mam podobny problem
A przyczyna jest banalnie prosta: facetów jest dużo więcej niż kobiet na rynku i rynek przestaję działać
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: jaka zarzutka? Opie nie masz pojecia... Myslisz skad sa memy z obrzydliwymi majstrami na budowie co pytaja mlodego czy zaruchal? Bo oni w jego wieku w kazdy dzien weekendu ruchali. Najlepsze jest przeznaczenie. Kiedys sie zakochalem od pierwszego wejrzenia. Spedzalem lato w Sopocie. Byly flirty buziaki ale nic innego.Grzeczna. Porzadna Pojechalem na woodstock i ja tam spotkalem. Chyba to ze bardziej anonimowo. 15 minut i juz mnie prosila bym ja
  • Odpowiedz
Ja prdl. To bait czy takie zycie tera? Ja jak mialem 20+ to mielismy #!$%@?. Jedna dupa na zwiazek. Jak sie bylo singlem to bylo jak klikniecie palcem i juz cos siedzialo na #!$%@?. Ile razy najlepsze kolezanki obecnej partnerki na trojkata chcialy wejsc lub za jej plecami zrobic loda. Co jedno i drugie sie zdarzalo. #!$%@? caly system te tiktoki. Nie wybrzydzaj. Wychowaj zgodnie z zasada pipapupapapa i pa pa


@
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli z takim nastawieniem podchodzisz do kobiet ("30tka" jako kobieta "przemielona przez chada", bo przecież innych nie ma), instrumentalnie walisz cyferkami na lewo i prawo ("5/10", "3/10) i posługujesz się słownikiem z redpilla, a jako pierwszą informację rzucasz ile zarabiasz, to jest to dla mnie informacja, że nie jesteś mężczyzną, z którym warto się nawet zakolegować będąc kobietą, a co dopiero wejść w głębsze relacje. Zanim zabierzesz się za szukanie
  • Odpowiedz