Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski, do mniej więcej 2013 roku byłem zapalonym graczem, później jednak stopniowo z tego wyrosłem i przestałem całkowicie interesować się rynkiem gier. Ostatnio jednak nabrałem ochoty na zakup #ps5 żeby pyknąć od czasu do czasu w coś fajnego po pracy. I tutaj z racji tego, że kompletnie nie orientuję się obecnie w rynku gier, polećcie proszę jakieś warte uwagi tytuły, które pojawiły się w latach 2013 - 2023. Ważne, aby opowiadały jakąś ciekawą historię, a nie były bezmyślnymi strzelankami.
#ps5 #gry #rozrywka
  • 7
  • Odpowiedz
@Recektoreleczo: Skyrim, Red Dead redemption 1i2 Wiedzmin 3, Divinity2 ,The last of US, Elden ring Dead space remaster z 2023, Baldurs gate 3, BioShock trylogia. Dla relaksu i w zimowym klimacie jeśli ci spasuje taplanie w błocie to Snowrunner( ͡° ͜ʖ ͡°) tak a szybko wymieniam gry do których zawsze wracam i miło przepalam kilkadziesiąt h. Jakie gatunki lubisz najbardziej.
  • Odpowiedz
@Recektoreleczo: Ghost of Tsushima, The Last of Us 1+2, God of War 2018 + Ragnarok, Uncharted 1-4 (jedynka już trochę leciwa, ale jak Cię nie odrzuci to polecajka, ew. od drugiej części można lecieć), Spidermany, Remake FF7 + FF16.
  • Odpowiedz