Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci jak to jest w koncu z bk2% na 2024? Będzie przedłużenie? Opozycja to przyklepie? Jakby mieli to przyklepać to już dawno by o tym wspominali w wywiadach? Tu raptem 3 tygodnie do konca roku i cisza...
  • 6
  • Odpowiedz
@PanMihau: Nikt nie chce wywoływać paniki, więc na razie się nie deklarują. Myślę, że najprawdopodobniej dosypią, ale tylko tak, aby ludzie co złożyli wnioski w tym roku dostali finansowanie, ale potem programu już nie będzie.
  • Odpowiedz
@PanMihau budżet jest dziurawy, a wczoraj jeszcze pis go obciął zerowym vatem na żywność co trudno będzie cofnąć bez strat popularności. Myślę, że dosypią obecnym wnioskom i zamkną, bo to się finansowo nijak nie spina.
  • Odpowiedz
Według mnie wydatki na BK2% ograniczą do obiecanego minimum. Jak zabraknie pieniędzy na nowe wnioski w 2024/2025 to tylko dla nich lepiej, bo mogą kręcić Małysza jaki to PIS program wymyślił. Natomiast prędzej czy później wprowadzą coś swojego. A na jakich warunkach to już życie pokaże.
  • Odpowiedz
@mickpl: ale co maja dosypywac xD przeciez ten program nigdy nie mial finansowania. jak 20k ludzi bedzie krzyczec ze oszukujo to nadal jest to raptem 20k ludzi. Niech morawiecki wkoncu pokaze budzet to bedziemy wiedziec czy beke za 2023 w ogole tam wpisali czy to ta czarna dzuira.
  • Odpowiedz