Wpis z mikrobloga

Przedświąteczne rękodzielnicze #rozdajo od Apaturii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małe, drewniane, ręcznie zdobione sześciokątne pudełeczko (przekątna zewnętrzna ok. 8 cm) ozdobione motywami wypukłymi i szklanym smoczym okiem, z metalowym zamknięciem i dnem wyklejonym czarnym filcem. Idealne na drobiazgi - wewnątrz zmieści się jeden standardowy komplet kości do #rpg , drobna #bizuteria lub podobne przedmioty. Wierzch i wnętrze pudełka malowane i lakierowane.

Na życzenie mogę dodatkowo spersonalizować wnętrze wieczka inicjałami lub imieniem. Nada się na #prezent dla osoby lubiącej #fantasy, #smoki i podobne klimaty.

Osoba, do której trafi pudełeczko, zostanie wylosowana spośród plusujących ten wpis - losowanie w środę 13.12. o godz. 20:00 przez #mirkopro .

Więcej moich szpargałów twórczych tradycyjnie na tagu #apaturiart :) Aktualnie listę zamówień świątecznych mam zapełnioną - ale jeśli ktoś wciąż szuka oryginalnego prezentu, mam jeszcze na stanie kilka gotowych lub prawie gotowych skrzynek, głównie skrzynek-książek, w stylistyce fantastycznej, magicznej i lovecraftiańskiej (zdjęcie poglądowe w komentarzu), które byłabym jeszcze w stanie wykończyć i wysłać przed świętami.

Zapraszam do brania udziału w rozdajo i pozdrawiam ()

#rekodzielo #handmade #diy #fantastyka #magia #tworczoscwlasna
Apaturia - Przedświąteczne rękodzielnicze #rozdajo od Apaturii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Małe, drew...

źródło: 001

Pobierz
  • 12
  • 1
@smallboobslover: To tradycyjny decoupage - grafika jest drukowana na odpowiednim papierze, potem ręcznie nakładam ją na zagruntowane i oszlifowane drewno, a później lakieruję i dokładam inne elementy ozdobne. W przypadku pudełek-książek z motywami magicznymi, grafikę projektuję we własnym zakresie.
  • 0
@AdNoctum: Hej, z tych, które mam na stanie, najbardziej zbliżona rozmiarem byłaby skrzynka ok. 14,5 x 8,8 cm, wys. 6 cm. Wymiary wewnętrzne są odrobinę mniejsze. Jakby co, zapraszam do kontaktu na PW :)
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @joker007

Liczba zakwalifikowanych osób: 498
Szansa na wygraną: 0.20%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 13 grudnia 2023 - 20:00:05.

@Apaturia pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria