Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuje uniwersalnych perfum , przyjemnych dla każdego, które maksymalnie spodobają się jak największemu gronu ludzi.

Piszę anonimowo, bo wy na tagu to szału dostajecie często jak widać to pytanie i wrzucanie jakieś gównanie pomysły i porady typu kup to co ci sie podoba.
Ja nie mam gustu i zapachu, więc potrzebuje tego co z opisu powyżej - czegoś co spodoba się jak najbardziej szerszemu gronu ludzi, nie tylko mi.

Coś jak Dior Sauvage, Blue de chanel, yves laurent Y, paco rabane one milion - Czy jest coś jeszcze droższego, na co nie stać normiki, a jest jeszcze większym cip#o magnesem na kobiet i zdecydowanie niezaleznie kim jest dana osoba i tak sie jej spodoba zapach? Cena nie gra roli, może być serio drogie. Ale ma być lepsze. Najlepsze.

#perfumy #perfum #rozbiorka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuje uniwersalnych perfum , przyjemnych...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 15
@mirko_anonim: Nie myśl, że im droższe tym lepsze albo że będą się podobać większości - jak już wyjdziesz poza 500-600zł za 100ml to im droższe tym bardziej niszowe, a więc bardziej specyficzne - moim zdaniem będzie pozostać w klimatach mainstreamowych designerów, o ile wymienione przez Ciebie zapachy są popularne bo podobają się większości, tak dupy nie urywają, więc polecam sprawdzić serię Aqua di Gio Armaniego. Niby każdy zna, ale o ile
@mirko_anonim: najwięcej komplementów dostałem za Sauvage EDT a testowałem zapachy w 100 procent babskim otoczeniu. Chyba 50 różnych odlewek z tagu a co polecę szczerze? Office z fragrance.one od kokainowego jeremiasza. Niektórzy napisza że hurt durr a ja wam powiem że miesiąc koszula pachnie po praniu jak otwieram szafe. Czuc pieniądz i nie jest pozalowane na jakości składników.
@Tabak89: bois? Zapach ma tylko parametry. Co w Polsce przy tym gdzie 80 procent chuopa pachnie route 66 i harnasiem może powodować niezły mindfuck ale do noszenia jest mega specyficzny i męczący.