Wpis z mikrobloga

Przy okazji zakupów zapytałem żonę dlaczego nosi podkolanówki skoro są takie aseksualnie i brzydkie, a zakolanówki są super. Powiedziała, że tak jej wygodniej, a przecież i tak nikt tego nie widzi więc będzie nosić podkolanówki, bo co za różnica. Przecież to wygląda jakby chłop się za babe przebrał.

Nawet przez myśl jej nie przeszło, że mogłaby je nosić po prostu dla mnie

Jak czasami przechodzę w sklepach obok bielizny i widzę te wszystkie koronkowe zestawy jak z porannych wrzutek na nsfw to mi smutno. Kobiety serio to kupują i w tym chodzą tak po prostu?

Ehh, wiem że według tutejszych standardów to jestem normik ale taguje #przegryw bo tak się czuję i nikt mi nie zabroni
GryzeKisiel - Przy okazji zakupów zapytałem żonę dlaczego nosi podkolanówki skoro są ...

źródło: comment_UNqLgHrjrZr2DjPt1nIKU7JQ1at3VCgr

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@TrisssMerigold: w sumie to #!$%@? te podkolanówki, bardziej mnie boli podejście różowej. Zero w ogóle chęci żeby być dla mnie atrakcyjna. Ale z drugiej strony po co miałaby to robić skoro jej potrzeby to seks raz w miesiącu? Loda to mi chyba nigdy z własnej inicjatywy nie zrobiła XD Jest noc a mi smutno bo rozkminy mnie naszły. Co raz częściej mi się zdarza patrzeć na inne dziewczyny i zwracać uwagę
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: Ty sa ta zone wymysliles? Poka fote razem. Jesli ona naprawde istnieje, kup zabawki. Jakis mocny wand, stymulator lechtaczki. Cos zeby ja przywiazac do lozka itp. Ja Ci nie wierze w ani jedno slowo. No zajladajac ze nie sciemniasz, to ma kogos na boku. I zakolanowki sa dla niego.
  • Odpowiedz
Loda to mi chyba nigdy z własnej inicjatywy nie zrobiła


@GryzeKisiel: to i tak masz 'szczescie', bo ja bym nigdy nikomu nie zrobiła nawet pod presją udowadniania miłości
Jak wiele innych kobiet

Nie pytałeś jej na początku związku jakie ma libido gdy skończą sie motylki w brzuchu/w czasie singielstwa? Na tamtym etapie byś widział że się nie dopasowaliście. Ale u niektórych kobiet działa wyrwanie z rutyny. Zrób jakiś spontaniczny wyjazd w
  • Odpowiedz
  • 0
"Nie pytałeś jej na początku związku jakie ma libido gdy skończą sie motylki w brzuchu/w czasie singielstwa?"

Nie no, przecież to podstawowe pytanie, zwłaszcza jak poznajecie się w liceum. Zresztą odpowiedź na to pytanie powinna być na każdym portalu randkowym, "jaki jest twój poziom libido gdy frajer zaczyna się robić nudny? W skali od 1 do 10 gdzie 1 to klasztor, a 10 to skakanie po kutangach jak kangurek Kao".

Należy o
  • Odpowiedz
  • 1
@Feministka2000: No spoko, przecież nie musisz robić loda, ale facet od początku by o tym wiedział i mógł zdecydować.

Ja nie miałem jak zapytać, nie wpadłbym nawet na to. Zaczęliśmy być razem jak miałem 17 lat, przez pierwsze miesiące było bardzo dobrze, nie zwracałem wtedy uwagi na to jaką bieliznę nosi i nie doszukiwałem się jakichś potencjalnych problemów. Potem było co raz gorzej i szukałem winy w sobie.

Co do wyjazdów
  • Odpowiedz
Ta.. nie raz to słyszałem, a potem chapiecie dzidę po same kule ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Duszqable: nie poznałeś wszystkich. Pewnie w innych tematach jesteś pierwszy do mądrowania, że dowód anegdotyczny to żaden dowód.

- Są kobiety które mówiły ze nigdy nie zajdą w ciąże, a zaszło ich np. 7 z jednym kolesiem i on też będzie mówił "taa, nieprawda, nie ma bezdzietnych, bo ze mną wszystkie
  • Odpowiedz
@WuGie: Nie musi to być aż tak z pantałyku. Ale jak się gada o preferencjach i zainteresowaniach (naturalne jak już się zacznie randkować) to wtedy wystarczy zapytać o szczegóły, o to jakie miała wyobrażenia jako singielka i czy chce się ich trzymać. Seks nie ma żadnego związku z miłością. Masz ochotę tylko ze względu na siebie i po prostu szukasz kogoś odpowiedniego. Jeśli pod ręką jest ukochany partner, to tylko dodaje
  • Odpowiedz
@Feministka2000: jeśli chodzi o seks to właśnie tak działa. Póki nie spróbujesz to się nie dowiesz. Nie mówimy tutaj o fetyszach tylko o normalnym seksie oralnym.
Uprawiałaś w ogóle z kimś seks?
To tak jak z jedzeniem, często nie wiesz czy coś jest dobre póki nie spróbujesz. Nie zliczę ile razy nie chciałem czegoś spróbować, bo wydawało się niedobre, a potem mówiłem jakie to zajebiste ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Duszqable: Nie, nie działa. Już w okresie młodzieńczym się człowiek orientuje czego bedzie chciał spróbować, czego nie, a z czym "się okaże". Jesli komuś czegoś nie brakuje, to nic na siłę. No i, oral o dla wielu ludzi fetysz. Zwłaszcza że niesie ze sobą ryzyko raka.

Tak. I wiem, że nie jestem jakimś wyjątkiem na 8 miliardów ludzi, bo ilekroć jest temat na innych platformach, to są randomki takie jak ja.
  • Odpowiedz