Wpis z mikrobloga

Czyli co? Trzeba było zostawić pis przy władzy?


@OTyUjuBobrze: nikt tak nie mówi tylko tyle że euforia jest nie na miejscu bo to tak naprawdę dwie strony tego samego medalu.

Albo będą się dogadywać i będą osiągać kompromis albo nie i niczego nie przegłosują

To chyba lepiej niż przepychanie wszystkiego na machnięcie palcem koczkodana bez możliwości zablokowania

@Norskee: akurat rząd świetnie się dogaduje w sprawie odbierania ludzią wolności i obciążania
@nieocenzurowany88: jestem tak stary, że bardzo dobrze pamiętam 8 lat rządów pisu, 8 lat rządów PO i wszystkie w tym wieku a nawet wcześniej. Na PO oczywiście też narzekałem i teraz też na 100% będę narzekał na poszczególne decyzje, ale zawsze powtarzałem, że rządy PO były znacznie lepsze. Nawet gdy rząd PO był już na wykończeniu w 2015 i wszyscy po nich tutaj jechali, a PiS miał być nową nadzieją.
@z--x: @Norskee ale wy wiecie, że poprzednio też nie rządzili sami, tylko z PSLem? xD
I jak to się skończyło? Jak PO coś obiecali i tego nie spełnili, to zrzucali winę na to, że PSL blokuje xD i tu będzie tak samo xD
Nie chcę wam psuć zabawy, ale na PO będziecie tak samo #!$%@?ć jak na pisiorów, bo to jest tak naprawdę jeden #!$%@?. Trzeba być naprawdę naiwniakiem lub mieć poniżej 25 lat by myśleć inaczej.


@nieocenzurowany88: Wszystko będzie lepsze od PiS (za wyjątkiem partii razem).
@nieocenzurowany88 Problemem jest brak alternatywy. Do polityki nie pchają się normalni ludzie, specjaliści tylko psychopaci którzy muszą być podlegli swojemu liderowi. Mi to bez różnicy i tak mam wrażenie że rząd też nie ma nic wpływu i wszystko się odbywa z góry a podział to tylko teatrzyk dla gojów.
@OTyUjuBobrze
Była jeszcze do wyboru Lewica i Konfederacja, wedle upodobań. Ale lepiej było zaprosić starego zlodzieja znowu do rządzenia Polską xD jak ma być dobrze jak dostałeś głąbie 1500 plusów od innych upośledzonych xDDD
@miodeksmrodek: piszesz, że policja została użyta do ucieszenia marszu kobiet, została użyta, ale o żadnym uciszaniu nie było mowy, masowe pałowanie kobiet to są urojenia, do niczego takiego nie doszło, po prostu nie można w tym kraju użyć jakiejkolwiek siły w stosunku do kobiet nawet gdy wymaga tego sytuacja. Nawet nie wiem czy doszło do jakiegokolwiek zatrzymania, a przypadki użycia siły można policzyć na palcach jednej ręki. Natomiast to co wyprawiała