Wpis z mikrobloga

@oszty:

Prysznic wymyśliła natura, grawitacyjne opadanie wody i takie tam. On co najwyżej mógł zachęcić do korzystania z dóbr naturalnych, ponieważ ludzie może nie wiedzieli że trzeba pod nią wejść, aby być czystym.
  • Odpowiedz
  • 4
Prysznic wymyśliła natura, grawitacyjne opadanie wody i takie tam. On co najwyżej mógł zachęcić do korzystania z dóbr naturalnych, ponieważ ludzie może nie wiedzieli że trzeba pod nią wejść, aby być czystym.


@CandyToy: no z takim myśleniem to nikt nic nie wymyślił xD
  • Odpowiedz
  • 8
@lexico: na takie coś terapia tylko pomoże, wiem że chcesz mieć wpływ na czyjś dzień, zepsuć go, ale nikt się takimi nieistotnym dowalaniem nie przejmuje, marnujesz tylko swoj czas.
  • Odpowiedz
@lexico: Za dużo jadu z siebie wyrzucasz, żeby chciało mi się przeglądać twój profil.

Kilka razy zdarzyło mi się widzieć twoje posty, więc co do tego, że jesteś brzydki i zakompleksiony, nie mam wątpliwości ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
@oszty: Jak zawsze mówię, że prysznic wynalazł śląski naukowiec to mi nikt nie chce wierzyć. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale i tak mam większą bekę z tego, że uzdrowisko w Jesenikach dalej działa, ale Czesi na fali odniemczania postanowili zmienić w j. czeskim prysznic na jakieś "sprcha". ( ) Zresztą z kogo się śmieję, jak żyję w państwie, które postanowiło zmienić żyłę
  • Odpowiedz
@lexico: #!$%@? ale z ciebie wykopek XD ty serio atakujesz se po prostu osobe pod wpisem z ciekawostkami i wyzywasz od jakis bialorycerzy odstaw wykop i inne social media bo ci na łeb siadają XDD
  • Odpowiedz