Wpis z mikrobloga

Jako wyborca Konfederacji jest mi wstyd za Konfederację. To że neuropa i reszta ponad 90 % społeczeństwa w tym momencie nas nienawidzi to pół biedy. Ale że w tym momencie Konfederacja dostosowała się do całej reszty i ukorzyła się przed całą resztą tej sejmowej antypolskiej bandy pokazuje, że politycy NN i RN są jak to mawiał Mentzen moralnymi zerami o ubeckiej mentalności.

Konfederacja miała pokazywać od początku swojego istnienia, że nie będzie klonem PISu czy PO tylko będzie odwalała niekiedy ostre happeningi, które zmuszą te leniwe i tępe społeczeństwo do jakiejkolwiek refleksji. Bosak, Wipler (zwłaszcza on), pijak Mentzen zrobili z Konfy centrowe guano, które się dostosowało do całej reszty i co pokazał tegoroczny wynik wyborczy.

Może nie popieram formy odwalenia gaśnicą, aczkolwiek rolą własnej partii jest bronić słusznej racji jaką jest to, że w polskim sejmie nie ma miejsca na rytualne ceremonie (zwłaszcza religii, która nawołuje do likwidowania gojów) tego typu. To że zaraz Mentzen z Bosakiem wylecą z salwą przeprosin pokazuje, że nie są oni gotowi do jakiegokolwiek liderowania.

Braun powinien opuścić Konfederację. Dla dobra swojego i jej. Niech Konfederacja zdycha w imię politycznej poprawności i tego, że miękki Bosaczek z pijakiem Mentzenem będą zapraszani do kontrolowanych mediów a Braun niech buduje środowiska Korony nie zważając na to czy wejdzie do sejmu czy nie.

W obecnej sytuacji nie ma już znaczenia czy Braun wejdzie do sejmu czy nie bo tu chodzi o zachowanie ideałów, szacunku i coś czego często w polskim życiu nie tylko publicznym (ale i prywatnym) brakuje - prawdy. I nie interesuje mnie to co o nas sobie pomyśli większość tego społeczeństwa czy wykopków bo to już nie są te czasy.

Teraz mam już gdzieś to czy Konfa wejdzie do sejmu, niech zdycha.

#konfederacja #bekazlewactwa #braun #polityka #4konserwy
  • 25
To że neuropa i reszta ponad 90 % społeczeństwa w tym momencie nas nienawidzi to pół biedy.


@Aik32fr45yd: jako przedstawiciel neuropy zapewniam cię, że to zdarzenie nie zmieniło mojego postrzegania konfederacji i potwierdzam, że nie musicie się przejmować tą częścią wyborców ; )

Odrzuci to za to umiarkowanych wyborców i może doprowadzić do podziałów wewnątrz Konfy
Mentzen zdradził Korwina, człowieka który oddał mu partie, to co tworzył przez wiele lat.Tak samo zdradził teraz Brauna.

Razem z Bosakiem #!$%@? kampanie wyborczą po czym zwalili całą winę na Korwina, gdzie sami byli winni słabemu wynikowi.

I mam nadzieje, że Braun z Koroną wystąpią z konfederacji i stworzą prawdziwą propolską partie, a reszta Konfy nie będzie musiała już udawać, że zdradziła Polską racje stanu.
Konfederacja miała pokazywać od początku swojego istnienia, że nie będzie klonem PISu czy PO tylko będzie odwalała niekiedy ostre happeningi, które zmuszą te leniwe i tępe społeczeństwo do jakiejkolwiek refleksji.


@Aik32fr45yd: xD
Jedyną refleksją tego społeczeństwa, którym tak bardzo gardzisz będzie taka, że Braun jest #!$%@?ęty. Jedynie kuce bedą widzieć metafizykę w gaszeniu świeczek za pomocą gaśnicy xD Jeżeli według ciebie konfederacja powinna robić więcej takich "happeningów", to szczerze mówiąc nie