Wpis z mikrobloga

Niemiecki Amazon sprzedaje używane książki. Niemieckie Zalando używane ubrania. O ile w tym drugim przypadku moim zdaniem jest to (narazie) średnio opłacalne jak „2nd life” w Decathlonie ponieważ najczęściej schodzą z ceny 10–30% w stosunku do nowych, o tyle książka, którą czytasz raz za 2 euro to już jest coś. Jak dla mnie. Oczywiście zakładając omninęcie tej opłaty za dostawę mając Prime.

#amazon #ecommerce #secondhand #dorislessing #niemiecki #ksiazki #literatura #jezykiobce #uzywane #uslugisocjalne
Poludnik20 - Niemiecki Amazon sprzedaje używane książki. Niemieckie Zalando używane u...

źródło: Screenshot_20231212-201413

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41: to jest na rynek wewnętrzny, niemiecki. Najtansze znane mi przełożenie paczki z niemieckiego adresu na który bezpłatnie wysyła Amazon to 35 zł (przychodzi do Gorlitz z Amazona gdzie jest polska firma, która wkłada paczkę w paczkomacie w Zgorzeclu), więc mija się z celem.

Ale w wersji elektronicznej niemiecki Amazon oferuje też książki i to bardzo ważne jak „Religie” Georga Simmela za darmo. Do otworzenia nawet na bardzo starym komputerze. Dlatego
  • Odpowiedz
  • 0
  • 0
@Poludnik20: prawdę powiedziawszy nie wiem czy odpali to na komputerze bez Kindle'a czy to czytnika czy aplikacji. Jeśli zwykły .epub to zwyczajny darmowy program do takich plików Moon czy coś takiego. Ale nie wiem.
  • Odpowiedz