Wpis z mikrobloga

I to robi z Sikorskiego pokornego polityka? Dla mnie wystarczy to żeby polityka skreślić, ty widocznie jesteś twardszy elektorat, którego nie boli.


@kidi1: pokornego? Nie. Ale kto powiedział, że minister spraw zagranicznych ma być pokorny? Mi wystarczy, że nie jest totalnie podległy i oddany dziadkowi który się odkleił 13 lat temu i wszędzie widzi wrogów, szczególnie w naszym największym partnerze handlowym i sąsiedzie.
  • Odpowiedz
kto powiedział, że minister spraw zagranicznych ma być pokorny?


@Gluptaki: Ma być pokorny wobec reki, która go karmi czyli nas.

Mi wystarczy, że nie jest totalnie podległy i oddany dziadkowi który się odkleił 13 lat temu


@Gluptaki: No to widocznie masz bardzo małe wymagania i w tym jest problem. Ludzie zapominają kto tu dla kogo pracuje i przez to politycy sobie coraz więcej przywilejów nadają. Twardy elektorat jesteś.
kidi1 - >kto powiedział, że minister spraw zagranicznych ma być pokorny?

@Gluptaki: ...

źródło: kopia-goscia-nie-boli-go-to-nasz-najtwardszy-elektorat-janek-koza

Pobierz
  • Odpowiedz
@joseone: On się potrafił prezentować na takiego opanowanego i spokojnego, a tak na prawdę był to kolejny mierny ale wierny czego efektem są obecne (mierne jak sam minister) relacje z Ukrainą, Niemcami, USA, a właściwie wszystkimi dookoła.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: @lakukaracza_ ta, a że trawi go choroba Korwina, Lisa i innego Kolonko, to mądrzejsze nie wspominać? Jego ospały na iksie to nie tylko w sprawie NS. Jak dla mnie będzie Macierewiczem PO.
  • Odpowiedz
@kidi1: chciałabym, żeby w MSZ były tylko afery o dowożeniu pizzy, a nie np SPRZEDAWANIE WIZ KOMU POPADNIE BEZ WERYFIKACJI ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio, jak aferą ma być pizza, podwożenie przez BOR i obiad z ośmiorniczkami za 1200zł to bardzo proszę!
  • Odpowiedz
no właśnie na zachodzie odetchną z ulgą wreszcie ktoś z polskiego MSZ z kim mogą pogadać


@galicjanin: Dokładnie, a i sponsorów ma odpowiednich, więc rozmowy pójdą nad wyraz płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kidi1: ja np. jestem twardym elektoratem PO i dla mnie największym kopnięciem było nie wybranie go jako kandydata na Prezydenta RP. Dla Radosława Sikorskiego funkcja MSZ jest absolutnie oczywista.
@Blaskun jakkolwiek jest to minimalnie kontrowersyjne z tymi arabami, to jakoś mnie to kompletnie nie martwi w kontekście tego jak chciałbym żeby uprawiał politykę zagraniczną w imieniu RP. Sądzę że kiedy Rzeczypospolita nie korzysta z jego usług bezpośrednio to jego sympatia do
  • Odpowiedz
@kidi1: to mówisz, że PiS miał dostęp przez 8 lat do wszystkich dokumentów i wszystkich służb i nie był w stanie znaleźć tych afer? Przez 8 lat?
  • Odpowiedz
Co jak co ale Sikorski jest moim zdaniem szalenie sprytnym politykiem, zdolnym do wyciągnięcia maksimum z każdych warunków w jakich się znajdzie. Dobrze że powrócił na to stanowisko.
  • Odpowiedz