Wpis z mikrobloga

Tegoroczny wpis #pokapake zacznę nieco inaczej.
Nie to, że nie jestem zachwycona paczuchą, bo jestem, ale okazało się, że to tylko namacalny dodatek do tego całego zamieszania jakim jest akcja #wykopaka
Mój Mikołaj okazał się nad wyraz gadatliwą i przesympatyczną osobą. Naprawdę rzadko zdarza mi się z kimś obcym aż tyle rozmawiać / wymieniać poglądami / zainteresowaniami / polecajkami co w ciągu ostatnich dwóch tygodni w anonimowych wiadomościach na stronie wykopaki.
Jak się spodziewałam - w formule GOLD biorą udział osoby, które, jako wieloletni uczestnik, oczywiście kojarzę z tagu. Miałam okazję i możliwości, jednak nie chciałam stalkować mojego Mikołaja (choć on niecierpliwie chciał się wygadać wcześniej - kategorycznie zabroniłam ¯\(ツ)/¯).
I tu jestem wdzięczna maszynie losującej ( ͡° ͜ʖ ͡°) za taki dobór Mikołaja. Okazało się, żę naprawdę dużo nas łączy i cieszę się, że miałam okazję do bliższego poznania mireczka @lux666.

Paczka, którą dostarczył mi wczoraj kurier, ważyła 8 kg. Ale bydlak!
Do tego opakowana w przepiękny papier, który przetrwał podróż z drugiego krańca Polski (ʘʘ)

A co w środku?
- dwie książki: “Duchy Nocy Świętojańskiej” i “Kuchnia towarzyska i uczuciowa” (piękne wydania w twardych okładkach, jak najbardziej trafione z - zainteresowaniami)
- dwie pary skarpet (tak jak lubię: asymetryczne w moich ulubionych kolorach i ulubionymi motywami)
- zestaw (kuchenny albo do samoobrony XD): nóż, tarka i sól
- apteczka (mała, idealna do tore… plecaka, na górskie wyprawy)
- płytka z wrocławskim krasnalem i kotami - prosto z Jarmarku Świątecznego
- magnes z Wrocławia (również z krasnalem)
- dwie zabawki dla dwóch kotków
- dwie roślinki Alocasia Melo Alocasia Frydek (z doniczką, podłożem i odżywkami - do własnej hodowli)
- mięso suszone (ponoć ludzkie, w sensie: nie dla kotów, tylko dla ludzi)
- kabanosy (które zawsze mam w plecaku w górach)
- żelki (trzy rodzaje!!!)
- czekolada z orzechami (bo jak czekolada to tylko orzechami )
- trzy herbatki: zielona Ceylon, zielona Yun Ming Silver Tips, biała Pai Mu Tan
- orzechy nerkowca i pistacje (przekąski lvl master)
- fasolka w puszce (do oszamania na ognisku)
- blok czekoladowy!!! znaczy… Baton Mocy Benissimo Spurdo Sport+

No i LIST. Odręcznie napisany list to dla mnie zawsze wisienka na torcie, kwintesencja całej tej zabawy.

Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak doskonale mireczkowi udało się skompletować rzeczy.
Nie dość, że dostałam zajefajne gadżety (i blok czekoladowy!!!) to jeszcze zyskałam nowego kumpla - chyba mogę tak o Tobie pisać @lux666, co nie? ()

PS. W osobnym wpisie, dedykowanym kociarzom, pokażę jak moje futrzane bambaryły reagowały na fanty z paczki.

PS2. Więcej fotek i opisów w komentarzach.
faramka - Tegoroczny wpis #pokapake zacznę nieco inaczej.
Nie to, że nie jestem zachw...

źródło: 1

Pobierz
  • 38