Wpis z mikrobloga

@Syn_Tracza: w pierwszej chwili wydawało mi się, że na zdjęciu jest królowa Elżbieta II w jakichś mniej formalnych okolicznościach - podobny gabaryt, mina i sylwetka. Chociaż ciuchy nie tak wyjściowe jak zwykliśmy Elżbietę widywać. I zastanowiło mnie czy po niej - jest niepodważalnym doświadczeniu, kompetencjach, władzy i autorytecie - też tak cisnęliście tylko ze względu na jej wygląd lub wiek. Dodajmy, że była aktywna i pracowała do ostatnich dni życia. Piszę
I zastanowiło mnie czy po niej - jest niepodważalnym doświadczeniu, kompetencjach i władzy - też tak cisnęliście tylko ze względu na jej wygląd lub wiek. Dodajmy, że była aktywna i pracowała do ostatnich dni życia.


@otto13: Szkoda, że poza polityką tego jej doświadczenia jakoś firmy nie potrzebują, tylko siedzi na państwówkach albo jakiś pisowskich fundacjach wysyających kasę z państwa albo, info z ostatniej chwili, w wadowickim urzedzie xD Więc nie kpij
@Syn_Tracza: nie piszę o tej kobiecie tylko o ocenianiu jej po wyglądzie i wieku. Natomiast już odnosząc się konkretnie do niej - teraz może siedzi w wadowickim urzędzie (nie wiem), ale ze śliskimi plecami, które ma, i doświadczeniem z państwówki, na której zjadła zęby, może niebawem wypłynie w jakimś bardziej prestiżowym miejscu, państwowym lub nie. Nie mówię, że to jest dobre. Mówię, że ją nie do końca roztropnie lekceważysz.