Wpis z mikrobloga

hej #zegarki szukam dla żony, której spodobał się
https://eu.danielwellington.com/products/iconic-link-eggshell-white-rose-gold?variant=44486286737715
Szukam czegoś jak najbardziej podobnego byleby nie był to DW, bo jak tutaj czytam to DW jest jakąś lipą.
Zależy mi na tym żeby była koperta 40mm, bransoleta, różowe złoto i minimalistyczna biała tarcza.
Szukam i nie ma tego za wiele. Wysłałem jej parę propozycji, ale nadal wygrywa DW. Pomożecie?
  • 5
@Oleej: jak się jej spodobał ten, to nie ważne co kupisz, nie będzie tak samo dobre. Wszystko inne będzie kompromisem który kopnie cię w zadek za jakiś czas.
Jeśli dw da jej radość to ty też będziesz zadowolony. Nie chcesz walczyć w tej bitwie, bo nie masz nic do zyskania.
  • 0
@septokonchoplastyka: przemyślane :)
@aarahon na siatce trochę znalazłem, jednak musi być bransoleta. Niemniej dzięki za propozycje!
@jar-mitryn gdyby było powiedziane, że ma być ten i już to bym tak zrobił. Powiedziała, że chciałaby coś takiego jak ten DW, ale nie musi to być DW. Nawet lepiej gdyby to było coś innego, bo byłby element niespodzianki ;)

Znalazłem ciekawe z tommy hilfiger i clavin klein, ale nie wiem jak u nich z
@Oleej: Calvin Klein ogólnie mimo, że są modowe, ma całkiem dobrą jakość. Jest spoko wyborem bo nadal modowy więc kobiety go kojarzą.
Tak samo dobre opinie o jakości słyszałem o Gucci i Skagen. Wszystkie te marki są widoczne na wystawach więc przeciętna osoba może kojarzyć.