Wpis z mikrobloga

#epapierosy #epapieros

Dlaczego branża e-fajek to taki syf? Praktycznie nie idzie kupić sprawnego e-papierosa. Nie było jeszcze takiego papierosa, którego bym kupił i byłby w 100% sprawny. Teraz mam np. Smoka RPM5 i to cholerstwo zaczęło się wyłączać i działa tylko na kablu. W Voopoo Vincii 80 mi wyświetlacz zaczął padać po pół roku, a Voopoo Vinci 40 mi się po 9 miesiącach wieszały na amen. Miałem też epapierosa czołowej wtedy marki, zajebiście się nim wapowało, ale potrafił całego tanka przez noc wylać na biurko. Popuszczał zresztą non-stop najgęstszy liquid i nie dało się go używać bez noszenia husteczek.

Ilość fabrycznych usterek i jakość urządzeń w tej branży to jest jakaś kpina.
  • 13
  • Odpowiedz
Praktycznie nie idzie kupić sprawnego e-papierosa.


@psiversum: Idzie, tylko ty się rzucasz na #!$%@? marki, voopoo/smok/geekvape to jest ściek który się psuje ale jest wszędzie wpychany poprzez preferencyjne ceny i bonusy dla sklepów.

Twój Smok RPM5 to nawet nie ma oferowanego przez smoka zakresu od 5-80w, rzeczywisty zakres to od 5 do 63w (na pełnej baterii)
No i ku zdziwieniu nikogo zepsuty chipset ładowania baterii bo smok zamiast zaktualizować design swoich
  • Odpowiedz
  • 0
@CabalEnjoyer: piękna odpowiedź. Jedno ważne pytanie. Jak sobie poradzić w sytuacji, gdy tego sprzętu nie ma, więc grzałek w sklepie nie idzie kupić. Z tego co piszesz to porządnych sprzętów po prostu nie ma w sklepach. U mnie jest kilka i same najpopularniejsze sprzęty tylko. Rozumiem, że pozostaje kupować przez neta, prawda? Restrykcje internetowej sprzedaży akurat mnie nie dotyczą. Z tym, że takie zakupy lepiej robić w większych ilościach, bo dopłaca
  • Odpowiedz
Rozumiem, że pozostaje kupować przez neta, prawda?


@psiversum: Upewnić się czy na pewno nie ma u ciebie e-tabak / e-liq. Jeżeli nie ma to można kupić albo w polsce np e-liq.pl doctorvape.eu i tym podobne, albo bawić się w zamawianie z unii europejskiej.

Z tym, że takie zakupy lepiej robić w większych ilościach, bo dopłaca się za przesyłkę. Na raz, tanio to nie wychodzi.


Wysyłka orlen paczką 10zł, no ale wiadomo
  • Odpowiedz
  • 0
@CabalEnjoyer: Dziękuję.

Jeszcze jedno ważne pytanie. Jest w EU limit tanków do 2 ml. Różne sztuczki robią producenci. Największa chamówa to gumki wklejane do tanka – nie widać liquidu i nie da się tego zerwać. Spoko rozwiązaniem jest sprzedaż z tankiem 6ml, ale fabryczną grzałką poszerzoną. Kupując nową grzałkę, odzyskuje się 3ml w tanku.

Kupując przez internet nie ma żadnego info o tym, jak ograny jest ten limit. Pozostaje chyba pisać
  • Odpowiedz
@Kaloryfe @kupczyk

Potwierdzam, mam dwie sztuki pico od premiery czyli już w #!$%@? lat temu i obie działają bez zająknięcia, nawet farba się w miarę trzyma

Jeden z chyba najlepszych modow w historii jeżeli chodzi o trwałość.
  • Odpowiedz
@psiversum: Wbiłem z ciekawości. W okolicach może 2018roku wapowałem na pełnej i to naprawdę nie jest przesada. Liquid robiłęm sam w butlach po 20,50,100ml, dziennie schodziło mi z 50ml liquidu. Sam kręciłem claptony na wiertarce, miałem kilka parowników, mnóstwo narzędzi, zamiast waty używałem jakichś włókien celulozowych. Byłem mocno wkręcony w temat.

Widzę, że w bańce e-fajek wciąż stabilnie, #!$%@?, ale stabilnie xD Z wapowania pamiętam tylko, że jeden parownik był w
  • Odpowiedz