Wpis z mikrobloga

Epilog afery z moją personą i wykopaką jest taki, że w tym miesiącu (wpłacam solidną kwotą co miesiąc na inny cel) pozwoliłem niedoszłemu odbiorcy wybrać cel charytatywny, który miałbym wspomóc. Jak zapowiedziałem tak uczyniłem. Normalnie nie upubliczniam swojej działalności charytatywnej, ale tym razem niech będzie; jestem człowiekiem z samymi dobrymi intencjami.



#afera #wykop #wykopaka #swieta #fundacja #pomagajzwykopem
Adamfabiarz - Epilog afery z moją personą i wykopaką jest taki, że w tym miesiącu (wp...

źródło: charity 12-23

Pobierz
  • 24
W skali roku wpłaciłem na cele charytatywne 277,80 zł. Czy ponad ćwierć kafla to mało? Może dla #programista50k tak. Ja natomiast jestem uboższym człowiekiem.


@Adamfabiarz Dzień wcześniej zakupiłeś dwóm koleżankom srebrne naszyjniki u Swarovskiego, dziś przekazałeś dwadzieścia trzy złote i pięćdziesiąt groszy na cele charytatywne - może i ubogi, ale jaki hojny! Wspaniały z ciebie mężczyzna, adamie
@Adamfabiarz: jak to z tobą w końcu jest? Niedawno gdzieś pisałeś, że godzina twojej pracy to 100 zł. Dodatkowo podobno dopiero byłeś w Monako i rzekomo ciągle załatwiasz jakieś międzynarodowe biznesy. Może trzeba pomyśleć nad zmianą branży?
@shitman6: to jest ewidentnie jakiś trol jeden tylko nie wiem jaki jest jego cel, raz się zastanawia czy zagłosować na Konfederację czi PiS, później jest CEO (nie prezesem) swojej poważnej firmy która zatrudnia dwóch Ukraińców na pół etatu każdego, jego rozkmin na temat Fabii możecie sobie wyczytać wiele na wykopie chociaż na innych forach motoryzacyjnych pisze dokładnie to samo co tutaj, o tym że Fabią 1,0 chciał ciągać przyczepkę przez cały