Wpis z mikrobloga

No to ładnie. Jak się okaże, że trafi do szpitala na kilka dni albo będzie mieć konsekwencje zdrowotne to po Braunie. I nic nie pomogą ani zbiórki ani protesty konfederatów.


@Sin-: no nie wiem, jak dla mnie wystarczy samo nagranie gdzie widać że to ona, szarpie, kopie i opluwa Browna
  • Odpowiedz
z pewnością przed lekarzem kłamie, że nie może mówić i ten tego nie zauważył.


@Kryspin013: no bo przecież lekarz w Polsce absolutnie nigdy nie napisał w zwolnieniu czegokolwiek czego pacjent sobie zażyczył. Nigdy przenigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomo1111 kiedyś użyłem proszkowej w domu, nie dość że domu nie mogłem doczyscić przez tydzień to myślałem że wypluje płuca po całej akcji, dobre kilka godzin kaszlalem jak przy dobrym blancie.
  • Odpowiedz
Mentzen planujący napaść na ludzi zbliżających się do zlepku cegiełek


@colliee: ale lewacki fikoł xD Szurolewaki chciały zniszczyć fasadę i nie pozwolono im, ale to ci co bronili lewactwu są źli xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: miło, że zauważasz fikoł użytkownika, któremu odpowiadam analogicznym przekazem:

Braun nawet do niej nie podchodził, szedł tylko do świeczuszek.


Dobrze, że prawaki dostrzegają, że obrona mienia przed atakami, choćby przeprowadzanymi przez Brauna, nie jest atakiem : )
  • Odpowiedz
@kochamcovid: nie ma znaczenia stan faktyczny, tylko ten na papierze. Pani się skonsultowała z prawnikiem, jest lekarzem, ma kontakty i zupełnie oczywistym i normalnym jest, że będzie się starała jak najbardziej zaszkodzić Braunowi. Ciekaw jestem czy jest szansa na brak zawiasów.
  • Odpowiedz
@Jariii

@kochamcovid: To co insynuujesz jest karalne i ścigane z pozwu.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Widziałem osobiście jak lekarz brał w łapę przed operacją, sam dałem w łapę jednemu bo nie chciał mi zszyć kolana, każdy wie że lekarze biorą w łapę choćby za lepsze traktowanie pacjenta na oddziale. Że już o aferach z pawulonem nie wspomnę kiedy z premedytacją zabijali pacjentów. I co? I gówno. Jak tak potężne siły polityczne chcą udupić Brauna
  • Odpowiedz
@kochamcovid:

Z pewnością nie ma lekarzy, którzy za kopertę/po znajomości stwierdzą co trzeba.

to weź to zgłoś do prokuratury skoro opłaciła lekarzy i masz dowody na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo Ja bym mu bardziej naruszył nietykalność i to wszystko zgodnie z prawem, bo się celu powstrzymania go przed kontynuowaniem popełniania kilku przestępstw i zatrzymania do czasu nadejścia Straży Marszałkowskiej.
  • Odpowiedz
jako antykonfiarz i antypisior uważam, że ta baba kłamie :)

Bardzo dobrze się czuła robiąc wywiad i nagle jej słaboxDD Nie no miejcie troche do siebie szacunku i przestańcie łykać te ściemy pod publiczke xD
  • Odpowiedz
@kochamcovid Bo wymyślasz jakieś teorie z dupy o przekupionych lekarzach, ale nie dopuszczasz do świadomości, że babka mogła być po prostu w szoku, a zapylone płuca mogły dać o sobie znać dopiero gdy emocje opadły.

W każdym razie, prokuratura rozwieje wszelkie wątpliwości
  • Odpowiedz