Wpis z mikrobloga

Pora na moje #pokapake!
Moim Mikołajem okazał się.... @Futsalista_cisowianka!

Po pierwsze chciałbym Ci bardzo podziękować za podesłane prezenty. Są naprawdę przemyślane i spersonalizowane! Każdy jeden element sprawia radość i naprawdę jestem ze wszystkiego zadowolony. Dziękuję za Twój wysiłek i czas, który włożyłeś w to, żeby wybrać rzeczy, które są mi bliskie. List choć stosunkowo krótki i chaotyczny to bardzo miły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale po kolei.
Na początku trochę zdziwił mnie kształt paczki, ale po otwarciu wszystko się rozjaśniło. Super plakaty, szczególnie Japanese Government Railways, bardzo mi się podoba. Podaj proszę jakie to są wymiary, żebym mógł dokupić sobie antyramy! Plakat z Homelanderem też robi wrażenie, jeszcze jak! Jest to chyba jeden z najlepszych antybohaterów ostatnich lat, razem z OmniManem.

Kocham kwaśne żelki, co widać po załączonym obrazku. Na pewno będę się nimi zajadał popijając herbatkę z kubka z najlepszego serialu, który towarzyszy mi od lat, czyli The Office. Kultowy już kubek Michaela Scotta to strzał w dziesiątkę, ponieważ nigdy takiego nie miałem, a jestem ogromnym fanem serii.

W pracy lubię słuchać muzyki z odtwarzacza CD, ale brakuje mi trochę polskich wykonawców. No i dostałem najlepszą możliwą płytę. Jest to 2K19 od Stachurskyego XD DOSKOZZZA będzie mocno wjeżdżała w biurze, umilając trud codziennego życia mnie oraz reszcie mojej ekipy, czy to się im podoba czy nie xD

Mój kot Yoshi już się zaopiekował fantami dla niego. Pic below. Jest zachwycony, spytałem o parę słów komentarza, ale był tak naćpany kocimietką, że jedyne co wymiauczał to "dosko się czuję".

Są też słodyczki japońskie, mniam, brelok z Ricka i Mortyego no i magnes ze STOLICY. Aż poczułem, że mój status społeczny trochę się polepszył. No i fajnie, że jest z al. Jana Pawła II XD #2137

Lubię czytać, interesuję się Japonią i kryminalistyką więc te dwie książki były doskonałym wyborem. Nie czytam z reguły polskich autorów, jeśli chodzi o literaturę zbrodni, może jestem jakiś uprzedzony, ale dam szansę Bondzie. Książka o Japończykach i ich zwyczajach - bomba, właśnie czegoś takiego potrzebowałem.

Jeszcze raz dziękuję serdecznie i nie mogę się już doczekać przyszłego roku. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich innych uczestników zabawy.

#wykopaka #wykopoczta #pokazkota
skomplikowanysystemluster - Pora na moje #pokapake!
Moim Mikołajem okazał się.... @Fu...

źródło: jp2gmd2137

Pobierz
  • 9