Wpis z mikrobloga

tak przez te wszystkie pytania o respec itp odnosze wrazenie ze w Twoim mniemaniu przejscie z mele na czary to jakies ostateczne rozwiazanie ktore sprawi ze gra stanie sie banalna a teraz to trzeba sie meczyc

Wydaje mi sie ze o ile owszem, mozna na yt znalezc jakies probuildy gaszace bosow jak pety tak takie same mozna znalezc na mele i mozna spokojnie calego ER przejsc pod sile bez zadnego czaru, mojego
  • Odpowiedz
Inteligencja uniemożliwi chyba używanie mele

A wiara to są bronie pod wiarę?

Ta kosa chyba tylko


@Pimenistka: mozesz wziasc dowolna bron i przy nakladaniu prochow dodac skalowanie pod intke i wiare
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: którym się aktywuje atak popiołem wojny? Mam karyjski majestat, jest pod wiarę teraz skalowanie.
Ciekawe, można sobie wybrać wariant skalowania.
I mam dwie katany jedna +4 druga normalna i teraz ta normalna ma więcej obrażeń niż ta +4
Ciekawe.
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: na jakiś wielki Miecz nałożyłem prochy święte ostrze czy jakoś tak i już normalnie rzuca takim złotym czarem
A z katany nic się nie dzieje jest tak samo jak bylo
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: o to ja się boję że z 8 i dlatego trzymam chomikuje xd jak tak to zmieniam zaraz śmiało. Muszę jakoś rozdać inaczej te punkty bo potrzebuje na dystans te wnerwiajace różne rzeczy ubijać typu nietoperze albo kukiełki. Ale może faktycznie nie będę odejmowal od siły nic bo mam chyba 34 już, tylko od zręczności wszystko wydam na wiarę. Wtedy będzie z 25 wiary to już taki żółty laser będzie
  • Odpowiedz
Spokojnie, juz wyjasniam :p

Nakladajac prochy, nakladasz "specjalny atak" ktory jest dostepny tylko kiedy nie masz tarczy albo trzymasz bron oburacz albo masz tarcze ze skilem "brak skila" :P, wtedy specjalny atak tarczy bedzie odpalal specjalny atak bronia. Mozna to kupic i nalozyc na dowolna tarcze u tego pana
Pewnie testujac nie zwrociles uwagi ze trzymasz cos w drugiej rece albo oburacz i skill nie dzialal albo nie spelnialas wymagan broni

I
  • Odpowiedz