Wpis z mikrobloga

#!$%@? Julka w pociągu się zapytała czy pomogę jej dać bagaż na półkę. Już chciałem się zgodzić ale pomyślałem ze dla niej nie jestem atrakcyjny, dla niej atrakcyjne jest tylko 1% mężczyzn którzy maja twarz 8+/10 i powyżej 183cm. To jej powiedziałem co sama nie umiesz, i wróciłem do przeglądania wykopu a jej pomogła jakaś druga baba.
#przegryw #blackpill
  • 34
  • Odpowiedz
@kamsher: i bardzo dobrze, równouprawnienie jest niech sama sobie radzi, myślę, że facetowi nikt by nie pomógł oprócz innego faceta, bo babska by pomyślały, że jakiś nieudacznik z niego
  • Odpowiedz
@kamsher: to żaden blackpil, tylko pochwała braku kultury. Tak w odniesieniu do odmowy pomocy, jak i formy tej odmowy.

Kto normalny, proszony o pomoc, zastanawia się, jakiej płci jest osoba w potrzebie? Możesz i chcesz, pomagasz. Nie chcesz, odmawiasz. Owszem, niezależnie od płci. Proste jak konstrukcja cepa.
  • Odpowiedz
tylko pochwała braku kultury


@krystal_Tri_tapik: Pomóc w podniesieniu bagażu mogę osobie starszej/niepełnosprawnej/dziecku i to jest kultura. Natomiast wyręczanie w jakiejś czynności dorosłej, w pełni sprawnej osoby jest po prostu głupotą. Jakby nikt kobiet w takich rzeczach cały czas nie wyręczał to wyćwiczyłyby własne mięśnie i w rezultacie przestałyby potrzebować w tym pomocy. No ale dla kobiet wygodniej jest być traktowanym jak dziecko we wszystkim, co nie jest dla nich przyjemne/wygodne ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz