Wpis z mikrobloga

Pewnie jeden z ostatnich pokazuję paczkę, ale nie was to nie zwiedzie!
Bo mój Mikołaj się bardzo postarał :) ale ja też się postarałem, bo nie było łatwo się dostać do prezentów :)
Moim Mikołajem był @MajoZZ i nadal nie mogę wyjść z podziwu jeśli chodzi o podarki :) Bardzo Ci dziękuje, serio!

Odpakowywanie zajęło mi chyba z godzinę a to za sprawą zagadek które były ukryte w prezentach - musiałem wydobyć kod do kłódki z butelki oraz znaleźć klucz do drugiej, ponieważ załańchuowane były 2 paczki :) Nigdy bym nie spodziewał się, że ktoś poświęci tyle czasu na przygotowanie paczki dla mnie!

Dostałem:
- LEGO Technic - moje małe hobby, składaliśmy z 2h z dziećmi, super zabawa i bardzo fajne auto - może i stać na półce i można się pobawić, na prawdę idealny wybór,
- Whisky, której nigdy nie piłem, czytałem nuty smaku i będzie przepyszna,
- Skarbonkę - będę zbierał kasę na następną #wykopaka,
- Kod do CDA - 180 dni oglądania seriali i filmów z żoną,
- Quiz i puzzle - idealne na zimowe wieczory,
- Skarpetki żeby podczas tych wieczorów był ciepło w pytki,
- Ręcznie malowany kubek - WOW - namalowany pikachu w dwóch wersjach - CS'ową i finansową - idealny do kawy w pracy ;-)
- Słodycze - już wszystko zjedzone ;-),
- Różne gadżety z Kapitana Bomby -> zegar!, koszulka, breloki i karty do gry - przyznam że nigdy nie oglądałem tego, ale obiecuje że nadrobię! :)

Obojętnie co bym tu napisał - nie wyrażę tego zdziwienia i zadowolenia jak otwierałem paczkę od Ciebie stalkerze Majozz, ale przyznasz że dobrze dedukowałem kto jest moim mikołajem, nie?

Wesołych Świąt dla Ciebie i rodzinki!

#pokapake
jacuss - Pewnie jeden z ostatnich pokazuję paczkę, ale nie was to nie zwiedzie!
Bo mó...

źródło: 20231215_195852

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@xReapeR @Sandrinia @Wrrronika
Dodam tylko, że do paki były dołączone pojedyncze koraliki. Jeśli je się zebrało według kolejności nr paczek to był mój nick z wykopu. Oczywiście niektóre schowane. Niestety miras trochę na ślepo trochę nie wyczaił mnie wcześniej :(

@jacuss: Znalazłeś 6 koralików? XD

@jacuss: A Czy Pan widział papier paki nr 1? Sam go zlepiłem generując twoje rzeczy z listy w formie grafiki przez AI ;) XD Nawet
  • Odpowiedz
@MajoZZ: wowawiwa

Pan to mial bardzo duzo czasu solnego i checi na sprawienie komus radosci xD
Podziwiam mireczku

Trzymam kciuki bys mnie wylosowal za rok i dal takie zagadki ze nie otworze prezentow do kolejnych swiat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@MajoZZ: Znalazłem trzy koraliki OZZ i jeden chyba zjadłem :x ale wiedziałem że chodzi o nick :D Papieru nie obczajałem bo paka tyle biedna czekała że zabrałem się do odpakowywania od razu :D I nie na ślepo Cie wyczaiłem tylko sam się podłożyłeś :D (można sprawdzić moje poprzednie wpisy)
  • Odpowiedz
@Wrrronika: No przyznam, że chciałbym dla odmiany różową. Chyba tylko 1 raz jak brałem udział to był miras znacznie się różniący ode mnie (manga, młody itd.)

Jeszcze mam jeden pomysł za rok. Kiedy mi się skończą to chyba przestanę brać udział. Tak naprawdę właśnie to mnie trzyma w zabawie :)
  • Odpowiedz
@MajoZZ: uwaga do administracji, by losowali tak, bys wylosowal mnie

Napisz to na liscie zyczen w kolejnej edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie - nikt nie broni Ci wykorzystywac pomyslow z poprzednich edycji.
Pojawiaja sie nowe osoby, niektore temsty zostaja zapomniane

Teraz tez maly zasieg zdobedziesz bo to koncowka terminu i wszyscy, poza wykopakami, zmeczeni tym tagiem

Nie ma co takiego fajnego gracza tracic
  • Odpowiedz
@Wrrronika: Nie dla plusików to robię.

Ogolnie - nikt nie broni Ci wykorzystywac pomyslow z poprzednich edycji.


Łańcuch dałem w pierwszej wykopace (to 4). Wtedy była zabawkowa kłódka i wytrych. Ktoś kiedyś też tak potem zrobił. Teraz swój pomysł lekko zmodyfikowałem. Miałem już w tej edycji nie brać udziału, ale jakoś tak wyszło.
Mam jeszcze jeden pomysł i muszę zacząć go realizować już teraz dla kogoś za rok. Trzeba kupić, zrobić
  • Odpowiedz