Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to bardzo dziwne, żeby nie mieć znajomych?

Miałam kiedyś jakieś koleżanki, ale jednak z nich postanowiła zdradzić swojego faceta i mi się tym kantowaniem również oberwało. Zaczęła unikać spotkań, żebym się nie zorientowała, że zdradza chłopaka. Poza tym czy można ufać komuś kto zdradza podobno najbliższą osobę?
Oczywiście jak się wszystko wydało reszta z nich stanęła po jej stronie, ale mi się to jakoś moralnie nie uśmiechało.
Tylko, że o tym wiem tylko ja i mój chłopak.

Jak ktoś nowy mnie pozna, to chyba pomyśli, że coś że mnną nie tak, że nie mam znajomych.

No i od tego czasu ciężko znaleźć mi jakieś bliższe znajomości, bo zawsze byłam nieśmiałą osobą. Czy to już over po szkole i studiach jeżeli chodzi o zawiązywanie nowych znajomości?

#relacje #logikarozowychpaskow
#przyjazn #logikaniebieskichpaskow #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
Poza tym czy można ufać komuś kto zdradza podobno najbliższą osobę?


@mirko_anonim: można. Brak lojalności do jednej relacji nie przekreśla jej w innych znajomościach.

coś że mnną nie tak, że nie mam znajomych


@mirko_anonim: twoja sprawa. Jeśli pasuje ci takie życie... chociaż z tego co piszesz wychodzi że chciałabyś mieć znajomych.

Czy to już over po szkole i studiach jeżeli chodzi o zawiązywanie nowych znajomości?


@mirko_anonim: absolutnie nie. Z
  • Odpowiedz
Czy to bardzo dziwne, żeby nie mieć znajomych?


@mirko_anonim: Nie, jest to dość normalne - chociaż myślę, że w dorosłym życiu jako facet powinieneś mieć chociaż 2 czy 3 znajomych.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm

No tak, w sumie jest to prawda. Nie mam problemu z powierzchownymi znajomościami, ale jeśli druga osoba o to nie zabiega, to ja nie potrafię stworzyć trwałej relacji.

Oprócz tego mam takiego pecha, że zawsze jak się już do tego przełamuję to jest jakieś ale. Ostatnio wyjechała za granicę i zerwała kontakt, jak już myślałam, że zaczyna być ok

  • Odpowiedz
ludzi i tak do mnie piszą dopiero, jak czegoś chcą


@mirko_anonim: takie czasy... większość taka jest. Na 50 urodziny nie dostałem prawie żadnych życzeń bo skasowałem udostępnianie daty na FB. ¯\(ツ)/¯ I jakoś wcale mi nie szkoda.
  • Odpowiedz