Wpis z mikrobloga

Drugie #rozdajo - tym razem dla dwóch osób Jedna osoba zgarnia drewnianą skrzyneczkę z rzeczami wartymi 250zł, druga dostaje kupon na 100zł do zrealizowania W MOIM RĘKODZIELNICZYM SKLEPIKU
Oczywiście kupon "Wszystkiego świecącego" na -20% nadal aktualny, a wszystkie zamówienia złożone do środy do godziny 23.59 mają gwarancję, że dojdą przed świętami (ahh, jak ja kocham Inpost!) 

TAK, WRÓCIŁ TRYT! -> KLIK
Uzupełniłem drzewka -> KLIK
Wpadły nowe świecące kwiatki -> KLIK
Nowa sekcja w której mam zestawy kostek do gitary i inne dziwnostki -> KLIK
Zrobiłem też parę świecących mechanizmów których dawno nie było -> KLIK

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 2024? Na pewno nie tego samego co w 23, bo nie wiem czy bym to przeżył drogie Mireczki xD
Konkretniej? Nie za dużo pieniędzy miałem, nawet etatu szukałem ale finalnie wyszedłem na swoje robiąc na dwa baty. Mało też piłem wódki - nie za bardzo ją lubię, ogólnie alko dla mnie może nie istnieć, ale mój ojciec od zawsze pił za nas dwóch więc średnia krajowa zachowana. Dużo spałem - ale klinicznie było to uzasadnione i na szczęście posłuchałem swojego ciała idąc do lekarza. 

A tak serio, ten rok jest dla mnie przełomowy. NIE PODDAŁEM SIĘ. - choć jak zawsze chciałem. Gdyby nie splot szczęścia i przypadku prawdopodobnie znowu jeździłbym ciężarowym, ale marzenie o własnym warsztacie i swoim ManCave przetrwało na szczęście. Pierwszy raz od dawna jestem z siebie naprawdę dumny i choć od kiedy pamiętam miałem w sobie niesamowitą nienawiść do własnej postaci, tak od kiedy chodzę na terapię rękodzieło ponownie stało się czymś co mnie uspokaja i powoduje uśmiech na twarzy. A byłem bliski żeby skończyć z tym wszystkim.
Bido powoli kończy się - sklep cały czas będzie działać, ale w coraz bardziej okrojonej formie, a ja swoje siły przekieruję w stronę drugiej firmy z kocimi meblami (na tagu #kotyfikacja będzie się działo!) a także ruszam już dobitnie z drugim sklepem na ETSY o nazwie HALNY. Pora zakończyć pewien etap w życiu, pora też zacząć cenić samego siebie. Bido z biegiem czasu stanie się galaktycznym miejscem i to tam będę sprzedawać swoje galaktyki w różnych formach.

Stworzyłem w tym roku prawie 700 różnych rzeczy (prawdopodobnie 695 jeśli dobrze liczyłem xD)
Część to zamówienia hurtowe (swoją drogą jeśli ktoś ma pomysł jak sprzedać moje rzeczy i zarobić dzięki temu - odzywajcie się, jestem otwarty na biznesy :)) inna część poszła w śmietnik przez własne błędy, a 220 z nich sprzedałem przez sklep internetowy. We własnych oczach nadal sam sobie ciągle umniejszam i wielokrotnie jestem dla siebie samego workiem treningowym który okładam z okrzykiem JESTEŚ #!$%@? DNEM CZŁOWIEKU, ale z tej perspektywy to naprawdę niesamowite, że już 5 rok ciągnę ten sklep i moją pracownię jednocześnie będąc swoim największym wrogiem. Co więcej chyba zaczynam wygrywać z samym sobą pierwszy raz w życiu, choć nadal mam uczucie "kurde idzie za dobrze, coś musi zaraz walnąć", ale nie mam zamiaru się nim przejmować.

Dzięki Wam i Waszym zakupom miałem fundusze by wziąć się za siebie. Dzięki Wam i Waszym słowom miałem też wielokrotnie więcej siły by walczyć. To ja stworzyłem #rozkminkrzaka ale to dzięki wykopowi mogłem tyle tworzyć i zacząć prawdziwie szukać siebie. Ale to miejsce mam wrażenie, że też się kończy i choć od 10 lat powtarzam że wykop się stacza, tak chyba naprawdę osiągnął dno na którym nie za bardzo chce mi się bywać. 

Tak czy tak dziękuję za Wasze ogromne wsparcie - serio. Moim wieloletnim marzeniem było stworzyć swoją pracownię rękodzielniczą i w przyszłym roku zaczynam przenosiny do większej przestrzeni. Jaram się jak dziecko, szczególnie że przenoszę się z małej klitki 10mkw do 21mkw, a to dla mnie niesamowita zmiana. Samego blatu roboczego będę mieć 5x więcej niż dotychczas! 

Ale póki co - odpoczynek i reset. Ten rok mnie sponiewierał i pora na pierwszy od półtora miesiąca urlop. 5 dni musi mi wystarczyć, reszta przyjdzie sama.

Wszystkiego świecącego Mireczki!

Jak zawsze zachęcam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka

PS: na koniec jeszcze masa filmów które podrzucam w komentarzach.
bkwas - Drugie #rozdajo - tym razem dla dwóch osób Jedna osoba zgarnia drewnianą skrz...

źródło: 2023 ulubione drzewko

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 21
Albo moje świecące galaktyki ogółem - jestem ciekawy która sekcja wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - Albo moje świecące galaktyki ogółem - jestem ciekawy która sekcja wygra ( ͡° ...
  • Odpowiedz
  • 4
Ah no tak, zapomniałem o samo świecącym trycie - moja ulubiona forma w której straciłem jednocześnie najwięcej pieniędzy przez własne błędy a i tak dalej idę w tę stronę.

Wiedzieliście w ogóle że gram trytu w 2023 jest warty ok 160-180k zł?
bkwas - Ah no tak, zapomniałem o samo świecącym trycie - moja ulubiona forma w której...
  • Odpowiedz
  • 4
Aaaa jeszcze podrzucę coś czym lubię się pochwalić: teledysk do mojej muzyki, oczywiście że rękodzielniczy bo nie dało się inaczej : D
bkwas - Aaaa jeszcze podrzucę coś czym lubię się pochwalić: teledysk do mojej muzyki,...
  • Odpowiedz
  • 2
@moll: PRZEPRASZAM! Tak naprawdę to do końca nie wiedziałem czy będę mieć czas je wykończyć, a przy kostkach zawsze kończę albo z rozwalonym palcem, albo z przeszlifowanymi opuszkami palców.

Swoją drogą tym razem końcówki palców miałem tak gładkie od szlifowania, że śmiało mógłbym być złodziejem bo zdrapałem wszystkie linie papilarne xD
  • Odpowiedz
Ale póki co - odpoczynek i reset. Ten rok mnie sponiewierał i pora na pierwszy od półtora miesiąca urlop. 5 dni musi mi wystarczyć, reszta przyjdzie sama.


@bkwas: Zdążę jeszcze coś zamówić na święta czy już lipa i wysyłka też staje?
  • Odpowiedz
  • 1
@axelrodi: śmiało zamawiaj - zbieram zamówienia do środy włącznie. Pan InPost obiecał że paczki nadane do czwartku do 13:00 będą dostarczone przed świętami i tego się trzymam.

Sprzedaż zawieszam w czwartek ok 9 bo wtedy planuje kończyć ostatnie pakowanie wysyłek.

Jakbyś coś u mnie kupował, nie zapomnij o kuponie rabatowym! Widzę że dużo ludzi zapomina chyba :D
  • Odpowiedz
nie zapomnij o kuponie rabatowym


@bkwas: Świetny produkt za spoko cenę, byłbym gotów zapłacić więcej :) Zamówiłem bez kodu, dzięki za odpowiedź!
  • Odpowiedz