Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ TURYSTYKA ŻEBRACZA
PREMIERA | YouTube / Odysee ▶ MÓJ KANAŁ JEST ZA NUDNY? ZA DUŻO NA PLAYSTATION GRACIE!
YouTube / Odysee ▶ DWÓCH WYKOPKÓW MÓWI O SOBIE
PREMIERA | YouTube / Odysee ▶ U NAS JEST INNY CZAS
YouTube / Odysee ▶ MOJE NOWE HASŁO PRZEWODNIE
YouTube / Odysee ▶ shoty donejtów z live 17/12/2023

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty#SHORTS na YouTube i Odysee:
PREMIERA | YouTube / Odysee ▶ ZAKUP ZIEMI NA MADAGASKARZE

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz Odysee, OdyseeSHORTS i Reddicie, zaś listę wszystkich powiązanych stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #wloczykijwazji #wyluzujwazji #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #adammachaj #anks #autostopemnakoniecswiata #pater #michalpater
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ TURYSTYKA ...

źródło: 19122023

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@pelt: chciałem podziękować za pracę i zauważyć, że 11 plusików pod twoim postem świadczy o tym, że ten tag się zwija albo drąży go jakaś zaraza. Codzienna porcja shotów a mireczki nie doceniają. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@rodzermur: To chyba po prostu wina tego, że tagowicze przyzwyczaili się, że KamboShoty są każdego dnia i przez to nie ma już efektu wow jaki był przy pierwszych wpisach o nowych KamboShotach i nie czują potrzeby dania plusa. Bo to już się stało naturalną, nic nadzwyczajną częścią tagu #raportzpanstwasrodka. Nie zauważyłem, żeby liczba liczba plusów na Wykopie była w przypadku większości wpisów skorelowana z wyświetleniami, czy innymi statystykami na YouTube.
  • Odpowiedz