Wpis z mikrobloga

@tom-vb: A wyprałeś je chociaż i zdezynfekowałeś? Barwnik nie farbuje jak buty namokną albo jak spryskasz je alkoholowym płynem do dezynfekcji? Mi skóra trochę farbuje gdy ją potraktuję stężonym izopropanolem, a nawet spirytusem (70%).
  • Odpowiedz
  • 118
@tom-vb kisne z conversów nieprzerwanie chyba od 15 lat. Jak miałem trampki w stanie jak te po lewej, to szedłem do Bułgara i za 9zł miałem nowe. A te po po prawej nadal wyglądają jak gówno, tylko mocno przepłacone gówno.
  • Odpowiedz
@mattpoz: xD nawet w stanach to gówno nie kosztuje 25$, bardziej 50. Ta abominacja obuwia w Polsce kosztuje więcej niż pożądne zimowe buty Lasocki chociażby, a są zrobione z gównolitu (jak widać na załączonym obrazku). Chodzenie w czymś takim kosztującym 9zł jak się ma 15 lat i jest się biedakiem jest zrozumiałe, ale wydawanie 400zł na trampki xD to jest już oznaka biedy, ale umysłowej.
  • Odpowiedz
@tom-vb: nie rozumiem jak można w ogóle wcisnąć stopy w takie buty, trzeba być #!$%@? albo mieć mega zdeformowane stopy, żeby w tym chodzić
  • Odpowiedz
wydawanie 400zł na trampki xD to jest już oznaka biedy, ale umysłowej.


@mlodir: czyli drogie ubrania i gadżety kupują tylko debile? Jak ktoś ma rolexa i iPhone zamiast casio i Xiaomi to jest biedakiem umysłowym?
  • Odpowiedz
@Matixrx: nie wiem, może im spadła jakość, mam trzeci sezon jedne i nic się nie dzieje, ale to o niczym nie świadczy. Mniejsza o to - w cenie tych trampek możesz mieć buty trekkingowe na vibramie i goretex-u. Ja rozumiem, że czasami się płaci za stylizację, ale #!$%@?, to są trampki.
  • Odpowiedz
w cenie tych trampek możesz mieć buty trekkingowe na vibramie i goretex-u. Ja rozumiem, że czasami się płaci za stylizację, ale #!$%@?, to są trampki.


@mlodir: :D kto te Twoje komentarze wyplusował to ja nie wiem
A wiesz że za cenę nowego Mercedesa możesz kupić ciągnik rolniczy?

Trampki converse nie mają żadnej z tych cech


@mlodir: no właśnie tak się składa, że mają i wyglądają znacznie lepiej niż trampki z
  • Odpowiedz