Wpis z mikrobloga

W całym oceanie cringu jaki przyniosła nam pisowska dobra zmiana przez ostatnie 8 lat było kilka perełek, m.in. to jak w maju zeszłego roku mateusz prosił by Polacy pisali do swoich znajomych w Norwegii by ci dawali kasę xD Wszedłem sobie potem na pierwszą lepszą norweską stronkę informacyjną na fb by poczytać komentarze Norwegów na ten temat i ich heheszków z polaka nie było końców xd pisowcy powinni zwracać za żeżuncjometry

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
windows95 - W całym oceanie cringu jaki przyniosła nam pisowska dobra zmiana przez os...

źródło: Screenshot_2023-12-19-08-43-46-861-edit_org.mozilla.firefox

Pobierz
  • 23
@windows95: Wyobrazcie sobie Norwega co pisze do naszych górali żeby osypkami się dzielili czy tam wczasowiczami, bo x Norweg ma rodzinę w Polsce "siódma woda po kisielu" analogicznie - zero godności itp, trzeba być totalnie #!$%@? żeby z takim postulatem wyjechać.

Norweska ziemia to Norweska ziemia, do ich dóbr naturalnych "nam wara" no chyba że x kontrakt na eksploatacje terenów czy dóbr, ale jak jest kontrakt to się trzyma umowy a
@windows95: Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba wtedy trwały negocjacje w sprawie Baltic Pipe, czyli gazociągu z Norwegii do Polski. Więc można spokojnie podejrzewać, że negocjacje nie szły po myśli Morawieckiego więc klasycznie próbował nastawić Polaków przeciwko Norwegom, jak to mieli w zwyczaju gdy ktoś im nie pasował. Lekarze, programiści, przedsiębiorcy, sklepikarze itd.
@stan-tookie-1 gdy kiedyś przestaniesz być ciężarem dla swoim rodziców i być może pójdziesz do pracy, a zwłaszcza gdy opuścisz rodzinne kozie pytki na podkarpaciu i ruszysz podbijać świat, to zrozumiesz że człowiek o którym pisałem wyżej ma na ciebie większy wpływ niż myślisz, dzieciaku