Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ważne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji zapytam o najlepszą metodę #depilacja wrażliwych miejsc (wszystkie okolice intymne); golarki ręczne i elektryczne kaleczą trudno dostępne miejsca, kremy i woski mogą podrażniać i zawierają szkodliwe chemikalia, depilacja laserowa u kosmetologa trochę budzi moje opory (wstyd jako facet, podobno też wymaga powtarzania), są takie lampy do domowego użytku, ale nie wiem, na ile są bezpieczne dla zdrowia, skuteczne i opłacalne. #kosmetyka #kosmetyki #kosmetologia

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ważne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Przy okazji zapyt...

źródło: the-process-of-laser-depilation-of-female-limbs-picture-id913710476

Pobierz

Czy regularnie depilujecie okolice odbytu?

  • Różowa (w związku/randkująca): tak 13.6% (14)
  • Różowa (w związku/randkująca): nie 3.9% (4)
  • Różowa (singielka nierandkująca): tak 3.9% (4)
  • Różowa (singielka nierandkująca): nie 4.9% (5)
  • Niebieski (w związku/randkujący): tak 19.4% (20)
  • Niebieski (w związku/randkujący): nie 32.0% (33)
  • Niebieski (singiel nierandkujący): tak 10.7% (11)
  • Niebieski (singiel nierandkujący): nie 11.7% (12)

Oddanych głosów: 103

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli masz ciemne włosy to depilacja laserowa super, ale rzeczywiście trzeba ją powtarzać, a co do miłych pan w gabinecie: twój odbyt nie będzie pierwszym i ostatnim kakaowym oczkiem, które zobaczą w trakcie pracy, o ile nie masz na dupie tatuażu lub bardzo charakterystycznego dupska to zginie między wszystkimi innymi odbytami, które widziały. Siurki też pewnie widziały w każdym kształcie i kolorze ;)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Noonecares123: różnie bywa. robiłem operację plastyki wędzidełka penisa i o ile chirurg był bardzo profesjonalny i ze tak powiem delikatny to mloda pielegniareczka smiala sie caly zabieg co bylo dla mnie najbardziej stresujaca jego czescia :(((


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
  • Odpowiedz