Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TL;DR spotykam się z dziewczyną, ale tylko w mieście, i mam już dość

Spotykam się już 2 miesiące, w sumie z 10 randek pewnie. Ani ona nie była u mnie, ani ja u niej, mimo że oboje mieszkamy sami i jesteśmy grubo po 30. Dziewczyna mega wycofana, mega sztywna, spięta i zwyczajnie nie proponowałem, a ona też nie proponowała. Pomimo takiego okresu spotykania się tylko się całowaliśmy i to tak mało intensywnie, no bo co innego można w mieście

Każde spotkanie to jakieś mega atrakcje typu kino, gokarty itp. Trzeba jej przyznać, że potrafi wymyślać jakieś fajne rzeczy i ma inicjatywę. To jest na plus. Mam jednak już serdecznie dość tego obciążenia, że na każde spotkanie trzeba googlować godzinę i wymyślać niesamowite atrakcje. Chciałbym po prostu czasem spotkać się z nią, a nie pod pretekstem jakiejś atrakcji.

Jak jej zaproponować, żeby przyszła do mnie, ale żeby nie brzmiało to jak zaproszenie na #seks? Choć nie ukrywam, że rozkręcenie sfery fizycznej tej relacji też by się przydało. Jednak dziewczyna jest tak sztywna, że nie nastawiam się na żadne fajerwerki na razie. Raczej jej za bardzo nie pociągam, jestem brzydki i rzadko kiedy w ogóle miałem randki czy związki. Ona też nie piękność, ale biorąc pod uwagę jak sam wyglądam, jest dla mnie okej.

#zwiazki #tinder #friendzone #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill





· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Słuchaj koleś ty chcesz z nią być czy tylko za przeproszeniem wyruchac? Ogólnie to zwal se konia albo idź do burdelu. Jak na trzeciej randce nie było nawet pocałunku to zapomnij. Potem będzie gadała waszym znajomym ze „tak za mną chodził ze aż wychodził”. Szanuj siebie koleś i swój czas. Ona już cię wpakowała do friendzone.

Zamykam
  • Odpowiedz
Chciałbym po prostu czasem spotkać się z nią, a nie pod pretekstem jakiejś atrakcji.


@mirko_anonim: może jej to powiedz?
Swoją drogą wybieranie sobie kogoś na zasadzie:

Ona też nie piękność, ale biorąc pod uwagę jak sam wyglądam, jest dla mnie okej.

to powodzenia. Na pewno seks będzie świetny, jak się sobie nie podobacie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wez ja olej. to jakaś wariatka
10 randek ? #!$%@?, ja po 3 pukałem ( i została coprawda już moja żona/stara )

2 miesiace..ja #!$%@?..i ty masz 30 lat. weź się szanuj.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): zaproś ją do siebie w jakieś popołudnie - zamiast na mieście i zobacz jak zareaguje. Jeśli się zgodzi to przygotuj kolację (z winem), zaproponuj zostanie na noc ale na nic nie naciskaj. Jeśli odmówi to ja bym sobie ją całkiem odpuścił, bo na razie jesteś tylko kolegą od wypadów na miasto. I chyba raczej ona nie chce nic więcej, ale próbuj.

  • Odpowiedz
@M83_: Nie sądzę żeby to był typ laski, która tak postępuję, po tym co napisał OP wnioskuję, że oboje mają małe doświadczenie w relacjach damsko-męskich. Laska może i ma ochotę na coś więcej, ale czeka na ruch chłopa (brak pewności siebie/strach przed wyjściem na puszczalską), a chłop za przeproszeniem DUPA XD
  • Odpowiedz
@taxi_driver92 Ah masz racje teraz sobie przypomniałem jak miałem 19 lat i pierwsza „miłość”. Byłem jeszcze wtedy romantykiem ale hej kto nie wierzył w świetego Mikołaja jak był dzieckiem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 34
Anonim (nie OP): @kasiknocheinmal

Na pewno seks będzie świetny jak się sobie nie podobacie.

- normiki: jak jesteś brzydki to musisz hehe obniżyć standardy
- brzydki chłop: obniża standardy
- normiki: jak możesz tak robić? How dare you?

@M83_@msr99 oni się całowali. Bez szału ale jednak. To chyba randki a nie friendzone?

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: gościu czy ty jesteś normalny? masz 30 lat i nie wiesz jak to działa? jeszcze jak 20 latek nie wie bo ma 0 kontakt z laskami to da się to zrozumieć ale ty? po 1. jak laska się wykazuje obiektywnie mniej niż ty to i tak już jest koniec, jest zasada że kobieta musi się bardziej angażowac od ciebie ( po polsku to ona musi być twoim simpem a nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie rozkminiaj tego niewiadomo jak, zaproponuj po prostu zwykłą herbatę/wino i film u Ciebie. Pogoda jest jaka jest (masz agrument jak coś) więc nawet prosi się by spędzać więcej czasu w domu. Może ona sama chciałaby się spotkać w mieszkaniu ale tak jak mówisz jest nieśmiała i czeka na Twój ruch. Tym bardziej, że już jakąś fizyczność macie za sobą więc nie rozmyślaj nad tym nadmiernie tylko działaj ze spotkaniem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim z innymi pewnie leciala do wyra po dwoch dniach, jak i nie szybciej, a z toba jakies #!$%@?.
Olej i bierz nastepna, jak ci dobrze idzie albo zrob sobie przerwe chwilowo od fikania koziolkow z tinderuwami na gokartach i innych multikinach
  • Odpowiedz
Mam jednak już serdecznie dość tego obciążenia, że na każde spotkanie trzeba googlować godzinę i wymyślać niesamowite atrakcje. Chciałbym po prostu czasem spotkać się z nią, a nie pod pretekstem jakiejś atrakcji.


@mirko_anonim:
A próbowałeś po prostu o tym z nią porozmawiać?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Wyjdź z inicjatywą i zaproś ją do siebie na obiad. Powiedz wprost, że jesteś zmęczony szukaniem "miejskich atrakcji".
Kobiety nie doszukują się okazji na seks, one mają zakodowane w głowach, czy Ci dziś dadzą czy nie. "Jak suka nie da to pies nie weźmie".



· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja też jestem wycofana i zazwyczaj czekam na inicjatywę ze strony drugiej osoby, bo sama nie chcę się narzucać, narażać na odrzucenie. Wiem, trochę to głupie.

Nie znam tej dziewczyny, ale weź ją zaproś, może na to czeka.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: baba po 30 grubo i nie doszło do seksu na 3-4 spotkaniu? Uciekaj chłopie i olej karynę, zostałeś jej przyjacielem xD 10 spotkań? Hahaha gdyby miała 18 lat to mogłoby tak być i wycofanie można zrozumieć ale kobieta po 30? Nie kręcisz jej romantycznie, ona po prostu nie ma z kim robić tych rzeczy typu gokarty
  • Odpowiedz
Spotykam się już 2 miesiące, w sumie z 10 randek pewnie


@mirko_anonim: i seksu nie było?
Bierz hotel, wygrzmoć porządnie.
Jeśli na to nie pójdzie, to znaczy, że jesteś orbiterem do spędzania wolnego czasu.
  • Odpowiedz