Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam problem z trądzikiem jakoś z 6 lat, nie wiem jakie podjąć działania w tym kierunku, wiem, że nie chce iść do dermatologa ale powód jest nieważny więc go nie napisze, mam tego trądziku całkiem sporo i chce sie go pozbyc w jakis sposob, moze jakies kremy polecacie (meskie) bo czuje ze mam wysuszona cere, albo jakies masci bez recepty cos co wam pomoglo moze? #tradzik #cera #skora



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

chciej opanować chorobę

nie chciej iść do specjalisty który najlepiej wie jak to zrobić


W sensie chcesz pożydzić i dostać darmową opinię dermatologiczną? Nikt Ci przez internet bez dokładnego wywiadu i oględzin nie pomoże
  • Odpowiedz
mam tego trądziku całkiem sporo i chce sie go pozbyc w jakis sposob, moze jakies kremy polecacie (meskie) bo czuje ze mam wysuszona cere, albo jakies masci bez recepty cos co wam pomoglo moze


@mirko_anonim: Jak zaczniesz kombinować po swojemu to pogorszysz sprawę. Dermatologa się nie bój a ostatecznie odwiedź jakąś kosmetyczkę co ma dobre oceny ale i tak podchodź do jej rad ostrożnie i sceptycznie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma męskich i damskich kremów na trądzik. Maść cynkowa, benzacne, to z takich wysuszających bez recepty. Ale zależy od czego to masz, czy jakaś bakteria czy problemy hormonalne, zła dieta. Dobry lekarz mógłby ci dać receptę na coś skutecznego, albo zaproponować coś innego, laser czy co.
  • Odpowiedz