Wpis z mikrobloga

Cześć. Robił ktoś z was test Bravena i może pomóc w doborze suplementów. Zastanawiam się nad racetami. Aktualnie biorę noopept i ashwagandhe. Przez chwilę po noopepcie czułem się lepiej i widziałem różnice w koncentracji ale od tygodnia nie czuje żadnych pozytywnych skutków brania tego specyfiku. Biorę ten stack od 3 tygodni. Nie wiem czy jest sens nadal to ciągnąć skoro nie ma efektów.
#depresja #nootropy #antydepresanty #narkotykizawszespoko
Nie-wazne1 - Cześć. Robił ktoś z was test Bravena i może pomóc w doborze suplementów....

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Nie-wazne1: jak dla mnie to nie bez powodu te specyfiki nie są lekami i nikt tego nie kontroluje, brałem aniracetam kiedyś i tylko przez kilka minut były kolory wyostrzone i nic więcej a po noopept 0 efektu, zjadłem 5g tego
  • Odpowiedz
@Nie-wazne1: ten test robiłeś przed czy teraz?
Jak przed to zrób teraz i porównaj wyniki.
Noopept odstaw jak nic ci nie daje. Ashwaganda możesz zostawić jak masz problem ze stressem. Bierz rano i/lub wieczorem.
Ogólnie może lepiej ogarnąć dietę: wątróbka, jajka, sok z buraków. Jakieś cardio i lampa SAD z rana np Beurer tl30
  • Odpowiedz
  • 0
@WirtualView: Ten test robiłem przed. Noopept nie podniósł mi jakoś koncentracji ale jeśli chodzi o pamięć to zacząłem pamiętać o szczegółach dnia wczorajszego co przed braniem nigdy się nie zdarzało. Być może to efekt ashwagandhy. Co sądzisz o dołożeniu do tego co powiedziałeś jeszcze ALCAR i CDP Cholinę?
  • Odpowiedz
@Nie-wazne1: to zrób sobie teraz i będziesz miał jakieś porównanie.

Cdp cholina coś tam daje zamów sobie on-line w aptece doz jak masz w pobliżu.
Alcar ja jakoś nie odczułem niczego po tym.

Ja aktualnie używam lampy sad. I to więcej daje niż te wszystkie suple. Daje energię, poprawia humor. I lepiej to sprawdzić i ewentualnie zwrócić po 14 dniach. Niż kupić wiadro supli które mogą w ogóle nie działać.
  • Odpowiedz