Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ KAMBODŻAŃSKA AGENCJA KOSMICZNA
YouTube / Odysee ▶ OBJAWIŁ SIĘ NAM
YouTube / Odysee ▶ O KOSIE Z WYKOPEM & LECZENIU W POLSCE
YouTube / Odysee ▶ HAŁ MACZ DIZ TAKI KAR

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty#SHORTS na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ NAJGORSZE JEST SIEM REAP, CAŁĄ DOBĘ TYLKO TUKTUK, #!$%@?, ZIOŁO

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee kanały: główny, #SHORTS, LIVE, DAILY, zaś listę wszystkich powiązanych stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #wloczykijwazji #popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #adammachaj #anks #autostopemnakoniecswiata #pater #michalpater
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ KAMBODŻAŃS...

źródło: 21122023

Pobierz
  • 6
⚠️ Utworzyłem nowy kanał na Odysee ▶ KamboShoty LIVE ◀ na którym będzie znajdować się plus minus 20 usuniętych lajwów z kanałów Raport z Akcji, Po pas w pieprz czy Włóczykij w Azji itd. Ich źródłem są głównie kopie zachowane przez innych tagowiczów na Reddicie/Mega.co.nz. Niektóre z materiałów na kanale KamboShoty LIVE są przypiętę z innych kanałów na Odysee, żeby łatwiej można było je znaleźć.
pelt - ⚠️ Utworzyłem nowy kanał na Odysee ▶ KamboShoty LIVE ◀ na którym będzie znajdo...

źródło: KamboShotyLIVE

Pobierz
@Chilli_Heatwave: ostatnio odkryłem, że na Odysee istnieje opcja "opublikuj ponownie", której nie ma na YouTube. dzięki niej materiał z innego kanału jest dodawany do materiałów na własnym kanale. to ułatwiło mi robotę z kilkoma lajwami, gdyż nie musiałem ich pobierać i wgrywać na KamboShoty. Jednocześnie kanały źródłowe tych materiałów pozostają nadal oznaczone.

mozna by to jakos wykorzystac jako hosting

Jest to dobry pomysł, ALE ma jedną wadę, choć można z nią
pelt - @Chilli_Heatwave: ostatnio odkryłem, że na Odysee istnieje opcja "opublikuj po...

źródło: 0

Pobierz