Wpis z mikrobloga

Może bredzę, ale naszła mnie taka myśl. Jeszcze po części rozumiem nastolatków, czy tam młodych dorosłych słuchających malików i innych syfów, bo może wyobrażają siebie w jakichś fajnych autach posuwając szmule. Strasznie to januszowe. Wiecie, hehe, seksik, ale no ok.

Za #!$%@? jednak nie rozumiem słuchających tego dziewczyn. No nie wyobrażam sobie chłopów jarających się muzyką, w której są przedstawiani jako największe prymity, nadające się jedynie do robienia gały lub wypięcia kupra xD
Za to nie raz widziałem, jak nie tylko małolaty nagrywały stories do jakiegoś raperzyny dukającego: "przyszła suka i zrobiła mi loda". Dla mnie osobiście byłoby to strasznie uwłaczające, jednak ja widocznie nie jestem odbiorcą tego hip hop polo ( ͡º ͜ʖ͡º)

#logikarozowychpaskow #rap #polskirap
  • 7
@bezprzypau: ogólnie teraz jest mocny skręt w twórczości tych łaków na spermienie różowym i jechanie po facetach (zobacz sobie bedoesiare albo reto fluid) więc to też troche wpływa na nagły przyrost fanek.

co do tematu, to coś takiego nie występuje tylko w polskim rapie. zobacz sobie na przykład światowej sławy piosenkę The Weeknd - Starboy, gdzie autor tekstu normalnie pluje tobie do japy i ludzie tego słuchali na całym swiecie.
@bezprzypau są modni, jest hype. Muzyka to tylko dodatek. Małach w kawałku Tempo o tym poleciał. Trochę miałem okazję obserwować ten świat od wewnątrz i sporo prawdy w tekście. Dobre panny bujały się z takimi przegrywami i noskillami, że generalnie XD... tylko dlatego że pozowali na rapierów.