Wpis z mikrobloga

#warthunder w związku z premierą nowych maszyn czyli f15 i su27 postanowiłem pograć chwile na topce swoim f16 i trochę nabić expa do f14 i jezu jaki ten tryb jest gówniany, bitwy dla ludzi z adhd, zero taktyki lecisz na pałe i klikasz pociski. przecież tak od 9.0 to powinno się odbywać na zasadach EC ale nie, że mapa z EC a reszta normalnie tylko masz spawny itd. żeby to miało sens, żeby można było trochę polatać. Ja rozumiem, że mogę to mieć na SB ale ja nie chce grać na SB tylko RB.
  • 5
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Gdyby były też jakieś fajne mapki. A air battles każdy mecz jeden w jeden. Bo powietrze na jednej mapie i drugiej wygląda tak samo xD Nie wiem po co oni w ogóle dodają jakieś nowe mapy dla powietrznych bo po co
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Mam mieszane uczucia co do takich pomysłów. Na EC jest tak, że ludzie wchodzą i wychodzą kiedy chcą. Czasem można odnieść wrażenie, że większość wynik bitwy ma w poważaniu. Ciekawie się robi właśnie podczas wydarzeń, gdzie niektórzy mają wielkie pretensje, że zostali zestrzeleni, bo oni tylko sobie z bombami latają i nikomu krzywdy nie robią... Same mapy z EC to dobre urozmaicenie, ale niektóre taktyki właśnie tu nie będą działać,
  • Odpowiedz
@MatPL1122: sytuacje z przedwczoraj, walcze z dwoma typami, odpalam rakiętę w trzeciego, unikam radarówki od miga i dostaje lepe od piątego typa. 16 vs 16 na topce to shitfest nie do przetworzenia, powinni zmniejszyć do 6 vs 6 albo 8 vs 8 albo zrobić tryb jak w sb, na ten moment ilość rakiet w powietrzu jest absurdalna.
  • Odpowiedz