Wpis z mikrobloga

Wczoraj z okazji premiery "Wonki" (i Świąt) odświeżyłem sobie klasyka dzieciństwa- "Willy'ego Wonkę i fabrykę czekolady" z 1971 i nagle w scenie, gdzie pokazani są leżący razem (rzekomo od 20 lat!) wszyscy dziadkowie Charliego uderzyła mnie myśl: "Kurde, ale to łóżko z dziadami musi strasznie śmierdzieć!" XDDDD
A chwilę potem dziadek Joe wyciąga spod kołdry tabliczkę czekolady na niespodziankę dla Charliego i aż mnie wzięło autentyczne obrzydzenie! Z całym szacunkiem dla dziadka, Charlie, ale na twoim miejscu nie brałbym niczego, co leżało w tym barłogu...
#film #filmy #kinonawieczor #dziecinstwo #wonka
Pierzgalski_2003 - Wczoraj z okazji premiery "Wonki" (i Świąt) odświeżyłem sobie klas...

źródło: EU2exlVXgAEw7LW

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Tak to się kiedyś mieszkało. Jedna izba i wiele osób. Nie musiało być brudno jeśli tę pościel zmieniano, co jednak jest trudne przy chorych leżących

I coś nieco innego z "Boso ale w ostrogach"

"Ulica Tatrzańska to mała uliczka, może około dwustu metrów długa, na której w okresie mojego dzieciństwa stało zaledwie kilka domów. Leży między ulicami Górską i Nabielaka. W tamtych czasach nie było na niej bruku, chodników i latarni, a
  • Odpowiedz