Wpis z mikrobloga

@selflessness #!$%@? z tym że nie wygrał, między 500 a 15000 jest różnica, no chyba że dla ciebie to różnicy nie ma żadnej bo zarabiasz kokosy, pisz już rzetelnie, a fujara to niech się buja w tajlandi z transami, wedle mnie może nie wracać
  • Odpowiedz
  • 2
@piesleszek: Zgodziłbym się z tym, ale mam dwa zastrzeżenia. Po pierwsze, nie widziałem żadnego niezbitego dowodu, który by na to wskazywał. Po drugie niezależnie od tego co by robiła, uważam, że takie ataki nie są w porządku. Rozumiem, że gdybyśmy hipotetycznie przenieśli się do szkoły i czyjaś matka pracowałaby np. jako sprzątaczka, a uczniowie wyśmiewali by ją, żeby zaatakować innego ucznia to popierałbyś takie zachowanie?
  • Odpowiedz
  • 1
@testoviron17: Rozumiem, od prób argumentacji, do tego, że jednak Cię to nie interesuje. Całkiem standardowy model. Pozwól, że wytłumaczę Ci jednak zasadniczą różnicę. Matki we freestylu to po prostu ewolucja "twojej niuni", każda bardziej ogarnięta osoba zdaje sobie sprawę, że ten tekst nie jest skierowany bezpośrednio w stronę matki przeciwnika, a jest ona (ta matka jak coś ;) ) jedynie wyimaginowaną postacią przypisaną do scenicznej kreacji. W przypadku polaka atakowana jest
  • Odpowiedz
@Koziolek93 ktoś by miał mamę sprzątaczkę to bym nazwał ją sprzątaczką, ktoś ma mamę prostytutkę to nazywam prostytutką, to nadal jest stwierdzenie faktów, nazwanie zawodów po imieniu, nigdzie nie widzę w tym nic obraźliwego

skoro nie ma niezbitych dowodów to dlaczego się tak burzy? przez tyle lat słowo beatris na fame było conajmniej jakby #!$%@? leżało w dziale ksiąg zakazanych, no proszę cię, jak ktoś jest niewinny to się broni by oczyścić
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness: Tak, to zbliżona konwencja, ja sobie z tego całkowicie zdaje sprawę. Natomiast przykład ze sprzątaczką jest moim zdaniem idealny, bo jeśli wszystkim dookoła będziesz mówić "Jego matka jest sprzątaczką" to jest oczywiste, że nie robisz tego w celach informacyjnych, więc prosiłbym o nie wchodzenie w erystykę.
  • Odpowiedz
@Koziolek93: Chłopie o czym ty piszesz. Sam bierzesz udział w bitwach freestylowych gdzie wyzywani są rodzice, dziadkowie, dziewczyny, losowe osoby z internetu itp. I ty masz czelność #!$%@?ć się do kogoś o to samo? xD Obecny poziom free niczym nie odbiega od konferencji freaków, no może tym że po wyzwaniu matki zbijacie sobie piątki. Obie strony się na to nie godzą, nie wiem po co kłamiesz, przykład pierwszy z brzegu: wersy
  • Odpowiedz
@Koziolek93 z polskiego fristajlu można jedynie wyciągnąć (nie licząc południa) spanie na dworcach, rzyganie w losowych miejscach, #!$%@? trzody hodowlanej gdzie się da i powrót do domu na kacu, hajs z wygranej to #!$%@? jest gdzieś już godzinę po bitwie xD

edit: no jeszcze gdzieś po drodze można wjeb dostać jak się ma szczęście
  • Odpowiedz
  • 0
@PomocnikBob: Przykład Kora i Spartiaka to jedyny tego rodzaju przypadek, gdzie tak się stało, natomiast myślę, że nie masz świadomości jak rzeczywiście to wyglądało. Nigdzie nie powiedziałem, że popieram zachowania polaka, czy jego narrację, to nietrafiony zarzut.

Co do walki Załęcki vs Omielańczuk. Tutaj znowu naciągasz fakty. Powiedziałem, że zaprezentował się dobrze do momentu faulu, nie, że prezentował się lepiej. Myślę, że trochę ogarniam sporty walki i uważam, że do tego
  • Odpowiedz
@Koziolek93 hipokryzja się wszędzie szerzy, raz filipek dostał pancz o psie policjancie (2017 rok bodajże) to odbił i zszedł spłakany ze sceny, teraz tyle ciśnie o starych że nadążyć się nie da

tak samo peus obrońca rodziców w 2018 na finale przeciwko Koro, teraz w wywiadzie że w sumie to można po wszystkim i to fikcja xD
  • Odpowiedz
@Koziolek93 Ty ogarniasz inny sport- Farmazoniarstwo olimpijskie.
Tak jak Ci pisałem, śp ojciec Spartiaka wg Ciebie też był wyimaginowany, a nie tylko Koro go cisnął. Ostatnio np. ten sepleniący Cerber
  • Odpowiedz
@Koziolek93 i nie oszukujmy się, ale gdyby nie pare osób co wyjęło kija z dupy i zaczęło być przy zasadzie 'dobra lecimy po wszystkim i wszystkich' to do dzisiaj filipek by płakał ripoście na starego, peusowi by żyły wychodziły z #!$%@? a dolar by pizgał żenujące miny na prowadzeniu że jak tak można
  • Odpowiedz