Wpis z mikrobloga

tak się składa, że jest tu wielu wojowniczych ukraińców czy złodziei, którzy mogliby się przydać gdzieś indziej


@naciski: ale ty wiesz że oni tylko na to czekają bo wrócą do siebie, dadzą symboliczną łapówkę i stają się wolnymi ludźmi, a w tej Polsce to jakieś wyroki trzeba odsiadywać i grzywny płacić?
@RussianBoi2 : pamiętam co tu pisałeś onuco xd że szkoda ukrów i Zeleńskiego powinni odsunąć od władzy czy coś w tym stylu
Ukraińców szkoda fakt, tylko Zeleński jako prezydent atakowanego kraju nie ma innego wyboru, to ruskie z putinem powinni się co najmniej wycofać i odsunąć swoje brudne łapska od innych krajów
bijecie się z innymi a potem wytykacie że krew się sączy z ich ran
@Grooveer: Wszyscy którzy głosują za powinni się zastanowić czy by tak samo pisali jak by to było o Polakach :P
Ja np ten kraj mam w dupie i jak tylko wybuchną walki spierdzielam. Nie ma to jak zginąć za kreski na mapie xD
Pięknie to sobie pan Estończyk wymyślił, uciekli przed wojna i śmiercią na froncie? Zabijmy ich oddając ich tam właśnie, chodzi przecież o ich i nasze bezpieczeństwo! Ukraina włączy za Europę1!.
@Grooveer: Moja bańka mówi mi co innego, znam troche Ukraińców i Ukrainek i sami spoko goście. O dziwo Rosjanie których poznałem też spoko. WIęc nie narodowość a to jakim się czlowiekiem jest świadczy o człowieku.

Co do deportacji to w sumie zgoda. Imigrant nie zależnie czy z Ukrainy, Syrii jak przeskrobie za dużo to powinno sięgo deportować.
Tak samo z socjalem, jak w powiedzmy 2 lata nie znajdzie pracy to 0
w sumie to mało mnie obchodzi co tam będą robić


@naciski: No nie pomyślałeś o poszkodowanych których okradziono, zniszczono ich mienie, lub zostali narażeni na straty w inny sposób. Powrót delikwenta na ukrainę praktycznie zamyka im drogę do egzekucji odszkodowania.
@patryk-kabacinski-1: oni nie są tacy głupi, już dawno są w lepszych krajach albo za wielką wodą, naprawdę jako mieszkaniec Warszawy zauważam że Ukrów było dużo więcej w 2018-2021 jak teraz. I to mówię jako osoba co ma 1 stronę tam i się z nimi trzymałem.

Niczemu się nie dziwie, bo też pracowałem w UK i widziałem jak Polacy to wykorzystywali i nie dziwiłem się Anglikom jak mi #!$%@? na Polaków.