Wpis z mikrobloga

@Grooveer: efekt będzie taki, że wyjadą do krajów gdzie będą mieli spokój, a Polska że względu na demografię potrrzebuje ludzi


@patryk-kabacinski-1: ze względu na demografię potrzebujemy młodych kobiet, a one i tak na front nie idą. na chwilę obecną mamy nadmiar mężczyzn nad kobiety + emigrację p0lek do obcych krajów na śniade i czarne knagi (w przeciwieństwie do chłopaków, którzy w zdecydowanej większości nie gustują w obcych) = zbyt duża
  • Odpowiedz
@Grooveer uczciwa propozycja, ale mu decydujemy kogo odsyłamy, a kogo nie. Tzn mandat za złe parkowanie czy przekroczenie prędkości - cyk na front. Nie mówiąc już o przestępstwach
  • Odpowiedz
@kam966

to powinien być ogolno unijny projekt.


To zaczną uciekać do krajów gdzie tego nie ma. nie wydaje mi się też że aby to dało się zrobić na szczeblu unijnym, to będą raczej umowy między ukrainą a pojedynczymi krajami UE.

I wydaje mi się też że takie odsyłanie będzie też nielegalne. Taki szczegół.

@winsxspl tyle że do ciężkiej pracy potrzebujemy mężczyzn. I jeśli nie będą to Ukraińcy to bedą sprowadzani muzułmanie i
  • Odpowiedz
emigrację p0lek do obcych krajów na śniade i czarne knagi


@winsxspl: jakieś dane?

W 2011 roku 51% przebywających za granicą obywateli polskich było płci żeńskiej, natomiast 49% męskiej.


najświeższe co znalazłem, to to, 1% różnicy to nic - polki emigrują głównie ze wsi do miast, tu struktura demograficzna jest zaburzona (czemu ciężko się dziwić, na wsi czeka ich mąż alkoholik i praca w mięsnym)
  • Odpowiedz