Wpis z mikrobloga

#polityka #tvpis #tvp #bekazpisu
Przyjechał chłop do rodziny na święta, relacja na żywo, sąsiad 70 plus z płaczem że mu telewizję zabrali jeszcze w święta XD
Chłop całe życie pokręcił się popracował czy co tam i jedyna rozrywka oprócz piwka ale to się też łączyło to telewizja, oczywiście tvp info jak yt.
Teraz nie wie co się dzieje na świecie, nie ma nad czym debatować bo o czym, telefonu nie obsłuży, chodzi smętny, żali się ludziom, pustka nie ma już nic.. trochę beka ale jednak jakby fajnopolaczkom zabrali internet było by jeszcze gorzej, trochę żal, nie powinni tak tego robić, teraz jeszcze więcej moher zagłosuje na pis
patryk-milanoyt - #polityka #tvpis #tvp #bekazpisu
Przyjechał chłop do rodziny na świ...

źródło: 1703325330979_exported_1120~2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: ale hiperbola. Porownanie jednego kanalu do calego internetu jest srogim naduzyciem. Gdyby fajnopolakom zabrali z kolei YT to czerpaliby informacje z innego miejsca, w przeciwienstwie do gownopolakow, ktorym swiat wali sie kiedy ktos nie mowi im co maja myslec.
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4: w internecie też mówią ci jak masz myśleć, tylko w trochę bardziej wysublimowany sposób, owszem nie cały ale ulubiona aplikacja, tiktok ig msg, poczytaj płaczu w Rosji jak poblokowali. A co do tvp to sam wczoraj sprawdzałem i nie działa wszystko z kilkoma wyjątkami, a masa ludzi ogląda tylko i wyłącznie tvp bo polskie i chooj.
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: ale #!$%@? :) W internecie masz x witryn i kazda pisze co innego. Umiejetne lawirowanie miedzy nimi i wiedza historyczna/swiatowa sprawia, ze sam wyrobisz sobie zdanie na dany temat.

To zupelnie co innego niz bycie zamknietym w 4 scianach z jednym przekazem codziennie, na okraglo przez 8 lat.
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4: już to mówię po raz któryś internet też ma bardzo łatwą możliwość kontroli treści, kiedyś na dany temat dawało inne wyniki teraz algorytmy są tak ustawione żebyś klikał papkę, żeby zamykało cię w bańce i inne takie , jest masa mechanizmów które wytworzył się ostatnimi laty i internet nie jest już tak dobrym źródłem bo masz ścisłą kontrolę, i nie #!$%@? tylko wiem coś na ten temat, nie zaprzeczam że
  • Odpowiedz