Wpis z mikrobloga

@TrudnyMinus jeżeli TVN jest dla Ciebie skrajne to nie chcę wiedzieć jak daleko w którąkolwiek stronę jest wychylone Twoje wahadło ideologiczne. Owszem, TVN ma linię liberalną ale to żadna skrajność liberalizmu.
@ffrankowski: Nowy rząd mając wsparcie TVN, nie będzie też musiał robić z TVP takiej szczujni. TVP w ich nowym układzie medialnym może być tym "dobrym policjantem" na poziome, którym się będą chwalić, że tworzą obiektywne media w kontraście do tego co robił PiS.
  • 0
Ale on nie o tym mowil, tylko o skrajnosci ideologicznej. Czytaj ze zrozumieniem


@essos: o tym pisałem później, ale to trzeba czytać cały wątek, a to trudne i bolą oczy co?
@TrudnyMinus: ty masz nasrane dobrze w głowie symetrysto xd skrajność ideologiczna, ścieki, Hitler, Stalin a to wszystko mówione o zwykłej telewizji.
Skrajne lewactwo, bo nie zachęcają w Faktach do batożenia gejów xd
kiepski symetryzm. TVN stoi lata świetlne przed tvrepublika w kwestii profesjonalizmu


@malinq: tak tak, zwłaszcza jak ostatniego tygodnia nadali na Konferencję dwa paszkwile szkalujące, gdy Lewicę pokazywali od uśmiechniętej strony jak rozdaje pączki. Super profesjonalizm.

Są profesjonalni tylko sprzętowo, ideologicznie to kaszanka.
Oczywiście Tuska występy na żywo pokazywali codziennie po kilka godzin
WIdzę że piguły od szmateckiego weszły mocno. Płacą wam we wigilie więcej??


@Wasky: Za dużo lewackich trolli ostatnio wysypało na wykopie także nie mam o czym z panem pisać.
TVN ma kapitał amerykańsko-holenderski i to jest fakt.
Sam fakt przechodzenia dziennikarzy z TVN do TVP dużo mówi o kontrolowaniu mediów przez po.
Nawet hołownia jest z tvnu, ogromny kapitał jest pompowany w promocje tych ludzi. Mają dobry PR ale to się
Nam zależeć powinno na szybkie pozbycie się ukrów i rozwalenie ich kraju, a nie przyjmowanie ich do ue.


@Militaidele: Nie dość że szmatecki to i kacpaski troll. Całe szczęście zostało wam szczekać, a Ukraina będzie dążyła do Unii by odciąć się od kacpaskich macek.
ideologicznie to kaszanka


@brednyk: Konfederacja to ideologiczna kaszanka. Co w tym dziwnego, że stacja o profilu liberalnym, prozachodnim nie pokazuje partii na granicy faszyzmu w pozytywnym świetle?