Wpis z mikrobloga

Mam przekonanie graniczące z pewnością, że najlepsza #wykopaka została na koniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej autorem jest @micke ,który już za samo pakowanie powinien otrzymać medal. Wewnątrz pięknego pudełka (zdjęcie w komentarzu) znalazłem... worek Świętego Mikołaja. Nie wiem, czy Mirek go "podwędził" czy dostał po dobroci od postaci w czerwonym kubraczku, ale nie jest to ważne. W jego wnętrzu znalazłem #pokapake :

- książki - mój Darczyńca chyba telepatycznie odczytał moją myśl dotyczącą zakupu "Dawno temu w Warszawie". Miałem to zrobić po skończeniu "Ślepnąć od świateł", ale już nie muszę. Z drugim otrzymanym tytułem też się chętnie zapoznam.
- kasety VHS - co to ma być? Jak moderacja mogła na to pozwolić? Mirek włożył mi do paczki jakieś starocia ze strychu? Co ja jestem jakimś fanatykiem starej elektroniki, aby się z tego cieszyć? No tak się właśnie składa, że jestem ( ͡ ͜ʖ ͡) Od niedawna zacząłem się interesować magnetowidami i czarnymi kasetami, więc Mikołaj połączył to z moją sympatią do starych polskich komedii i podarował mi 3 kultowe polskie produkcje nagrane na taśmy magnetyczne. Planowałem sobie stworzyć małą bibliotekę filmów na VHS, dlatego dziękuję za jej zapoczątkowanie.
- auto - drewniany Maluch czyli Fiat 126p. Tutaj @micke połączył moją sympatię do tego samochodu oraz puzzli. Jeszcze nigdy nie miałem do czynienia ze składaniem takich modeli, więc podchodzę do tego z dużą ekscytacją. Nie musisz się martwić, że bez kluczyków - te zostały mi jeszcze z egzemplarza, który już dawno skończył na złomie () Dodatkowo w paczce znalazłem 250 zł na paliwo! Przecież to kwota przekraczająca próg edycji Gold #pdk Zaraz po złożeniu jadę zatankować na CPN i ruszam pod remizę z radiem kasetowym podgłoszonym na full ( ͡ ͜ʖ ͡)
- skrzat - uroczy jegomość, już wszedł w skład arsenału świątecznych ozdób dekorujących mieszkanie
- słodycze - tradycyjne Michałki w wielu wariantach (najwięcej kokosowych, ale skąd Mikołaj wiedział, że to moje ulubione?) i torcik wyglądający tak ładnie, że aż szkoda go jeść. No i cztery słodkie laski... yyyy tzn. lizaki, żadnych kobiet Mirek w paczce nie uwięził ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bardzo dziękuję @micke za przygotowaną paczkę i doceniam finalnie niezrealizowane starania, które opisałeś w liście. To już moja szósta paczka otrzymana od nieznajomego Mirka/Mirabelki i za każdym razem jestem w szoku, jak obce osoby są w stanie stworzyć aż tak spersonalizowany prezent.
To zabawne, bo w tym roku po raz pierwszy miałem sytuację, że mój Mikołaj był jednocześnie osobą, której ja również przygotowywałem paczkę. I żeby było jeszcze śmieszniej, elementy naszych prezentów się pokrywają, bo ja też wysłałem mu książki i kasetę VHS. Jak to się mówi, wielkie umysły myślą podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pamk22 - Mam przekonanie graniczące z pewnością, że najlepsza #wykopaka została na ko...

źródło: DSC_2331

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Co prawda piszę już z rana, ale cieszę się niezmiernie że się podoba i trafiło w gust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz