Wpis z mikrobloga

Dzięki tym 8 latom liczba takich rodzin mocno się skurczyła. Chcesz czy nie pis podzielił ludzi jak nikt inny w historii.


@josedra52: Dlatego nie możemy pozwolić rozgrywać nasze rodziny. Ogólnie zarówno reżimy faszystowskie i komunistyczne zaczynały od rozbicia rodzin i donosów wewnątrz rodzin wzajemnie.
@1nfinity: i tak i nie.. moj ojciec przez 40 lat mowil mi ze ma w dupie kto nas okrada i ze to tylko klauny. Niestety od kilku lat jest twardym pisowcem i dyskusja z nim moze sie skonczyc awantura. Partie polityczne, w szczegolnosci PiS ale nie tylko, ucza swoich wyborcow nienawisci do tych drugich. To jest mega #!$%@? dzielenie spoleczenstwa i niestety buntowanie spoleczenstwa przeciw sobie powoduje, ze potem ludzie sie
w szczegolnosci PiS ale nie tylko


@larvaexotech: przynajmniej ty jeden wspomniałeś że nie tylko, bo ja mimo wszystko pamiętam tę POwską "gównoelitarność" i jakie śmietniki ludzkie ich popierają (taką Jandę pokazali w pierwszych wiadomościach na dzień dobry, po cholerę?). No i w sumie ten mem mi tę ostatnią kwestię przypomniał xd