Wpis z mikrobloga

@GeDox: @DaiaGi: no ja też uważam, że tam gdzieś w kosmosie mieszkają kosmici, ale jednak ufo raczej nie żyje, bo z tego co wiem, to jest z blachy. Nasze samochody nie są ożywione, więc ufa ufiaków też raczej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co byście zrobili, jakby pod waszym domem wylądowało ufo i wyszedłby z niego taki ufiak?
@Kotouak: to nie prawda. My jesteśmy zbudowani z węgla. Kosmici mogłą być zbudowani z wodoru albo innych pierwiastków. Głupio jest myśleć, że jesteśmy sami, bo na pewno nie jesteśmy. Pytanie kto jest po drugiej stronie.. kiedyś fajna pasta latała po wykopie odnośnie tego.
@GeDox: to bardzo ciekawe, co piszesz. Czyli innymi słowy, np kosmita zbudowany z krzemu, może być żywym metalem? Wtedy ufo jest z blachy a żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Genialne - fajny ten kosmos
Czyli innymi słowy, np kosmita zbudowany z krzemu, może być żywym metalem? Wtedy ufo jest z blachy a żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kotouak: dalej to może być organizm podobny do nas, ale jak napisałeś - bazujący na krzemie. Jest trochę filmów (bez żółtych napisow) na YT, na pewno jakieś znajdziesz. Mnie też mocno interesuje ten temat. I mam nadzieje, że poznamy prawdę jeszcze za naszego życia.
@GeDox: miał być szitpost a wyszła fajna dyskusja. Dzięki
Temat też zgłębiam od jakiegoś czasu i też mam nadzieję, że poznamy prawdę z oficjalnych źródeł. Bo w tym temacie to najwięcej jest demaskowania fejków i jakichś sekciarzy i szarlatanów.
Np. Co myślisz o emilcinie?
@DaiaGi: przeczytałem. Jeżeli nie bujasz, to wow. Just wow.


Myślałaś, żeby opowiedzieć to jakimś badaczom ufo? Może w tym samym czasie w podobnym miejscu też ktoś to widział i taki badacz będzie miał więcej świadków na poparcie jakiegoś przypadku manifestacji ufo
I wiem, że widziałaś to za dzieciaka, ale z tego co wiem, ci pasjonaci mają spore zbiory o sprawach z przeszłości, więc każdy świadek może być dla nich cenny
@Kotouak: idk, nie przekonuje mnie to. Roswell już bardziej, bo od tamtego czasu mamy np. mikroprocesory i teflon. Ale dalej to śmierdzi, bo Oni powinni nas zdemolować technologicznie. Coś jak seria gier Half Life i wojna X-godzinna, w której zostaliśmy zniszczeni w moment.
@GeDox: a myślisz że ufiaki byłyby wrogo nastawione? Może są raczej przyjaźni, ale np nie chcą, żebyśmy wiedzieli o ich istnieniu, bo nie jesteśmy na to gotowi. To by się trzymało kupy, ale minus taki, że wtedy gucio z dowodów
@Kotouak: nie wiem, jak mogą być do nas nastawieni. Raczej jak my do zwierząt. Część bada, a część to kłusownicy, tak myślę. Ale jak jest na prawdę, możemy jedynie spekulować.

i apropo Roswell

Roswell - 1947

Pierwszy działający tranzystor - 1947

Hmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kotouak: sprawdź skok technologiczny między "kontaktami" z "UFO" a rozwojem technologicznym. Roswell - lipiec, natomiast tranzystor - grudzień. Tak na
@GeDox:

Raczej jak my do zwierząt. Część bada, a część to kłusownicy, tak myślę. Ale jak jest na prawdę, możemy jedynie spekulować.

Ja mam nadzieję, że jednak przynajmniej jedna rasa, chciałaby nas "wychować" i zaprosić do czegoś w rodzaju unii kosmicznej
To by było mega przygnębiające - być tak naprawdę prymitywnym gatunkiem, który myśli abstrakcyjnie na bardzo niskim poziomie w porównaniu do "tamtych"
@GeDox:

sprawdź skok technologiczny między "kontaktami" z "UFO" a rozwojem technologicznym. Roswell - lipiec, natomiast tranzystor - grudzień. Tak na prawdę, gdyby nie tranzystor, nie mielibyśmy mikroprocesorów. A w konsekwencji komputerów.


No więc, jeśli to prawda, to nasza współczesna cywilizacja opiera się na technologii kradzionej od ufiaków. Wesoło xD