Wpis z mikrobloga

#tvpis #pis

Pisowcy domagający się teraz jakiegoś "podziału telewizji publicznej na opozycję i rząd" albo "pluralizmu i wolnych mediów dla wszystkich" lub (moje ulubione) tacy co "zawsze byli przeciwko TVP w takiej formie, ale A-K-U-R-A-T teraz wpadli na pomysł, żeby zrobić telewizję może troszkę mniej, hehe, stronniczą" są jak dowódca przegranej armii po przegranej bitwie, po przegranej wojnie (którą sam wywołał) leżący w kałuży krwi i wzywający wygraną armię do pertraktacji i dodatkowo stawiający własne nierealne do zrealizowania warunki.
  • 31
@resuf pisowcy weszli w skóry swoich wyborców, wyciągają łape i mówią "dej". Przez myśl tym betonowym dziadkom nie przeszło by stworzyć coś swojego, bo gdy prawica tworzy coś swojego to wychodzi z tego gówniana parodia jak alkibla. To taki typ peerelowskiego homunculusa, któremu łatwiej ukraść narzędzia z warsztatu niż uczciwie zarobić na lepsze swoje.
@takJakLubimy:

to się głosuje ustawy w Sejmie, a nie wysyła smutnych panów


Ale nie rozmawiamy o tym, co zrobiła PO tylko o tym, co mówi PIS. A PIS jak do tej pory w dupie miał wszelkie rozmowy i krytykę odnośnie tego, co zrobił z mediami. Zacementował się i ani myślał cokolwiek zmieniać. Dopiero ci smutni panowie pokazali PISowi, że beton też można rozwalić i popatrz, nagle się PISowi zmieniło. Nagle chce
20-30 mniejszych spółek i sprzedaż każdej z osobna na drodze licytacji (tylko i wyłącznie prywatnym podmiotom).


@resuf: No niestety, nie ma na to szans. Obecna władza nie zlikwiduje tego czyraka, już to zakomunikowali. Więc jak kiedyś pis wróci, to znowu weźmie sobie tubę propagandową.
No niestety, nie ma na to szans. Obecna władza nie zlikwiduje tego czyraka,


@bigos555: Dlatego rolą opinii publicznej jest teraz wywieranie presji na obecny rząd, żeby jednak to zrobili.
@resuf: nie, bo wtedy całe polskie media będą w rękach PiSu. Szpitale, policję i szkołę też sprzedać? I wtedy mogą ludzie umierać, bo to przecież prywatne, to nikogo nie obchodzi co tam się dzieje? Strategiczne spółki powinny być państwowe. Widziałeś jakieś większe państwo, które nie ma swojej telewizji?

Chyba że dla ciebie to ok, ale wtedy jesteś bezmyślnym Konfiarzem. To by też tłumaczyło czemu bronisz PiSu.

Tzn. akurat teraz chcesz wyprzedawać
@mk321:

Dlaczego zakładasz, że w licytacji kilkudziesięciu różnych spółek wezmą udział tylko i wyłącznie firmy powiązane z pisem?

Dlaczego implikujesz, że miałbym być konfiarzem i w jaki sposób wydedukowałeś, że bronię pisu?

Dlaczego nie widzisz, że mój post jest właśnie odpowiedzią na działania pisowców i wmawiasz mi, że przez 8 lat było dla mnie w porządku?
@resuf:

Dlatego, bo nikt normalny nie będzie chciał kupować nierentownych mediów. Jedyny cel to propaganda. TVN ma swoją stację. Nikt mniejszy nie ma tyle kasy. PiS ma nakradzione miliardy za które kupi.

Dlatego, że sprzedaż wszystkiego i tylko prywatne, to rozwiązanie Konfiarzy na wszystko. Masz takie same poglądy. I dodatkowo bronisz PiS jak Konfiarze.

Dlatego, bo akurat teraz piszesz. Gdzie twoje wpisy o tym kilka lat temu?