Wpis z mikrobloga

@AnonimoweLwiatko ale to są Twoje zadania tylko i wyłącznie w godzinach świadczenia pracy, natomiast urlop zgodnie z definicją jest czasem wolnym od świadczenia pracy. I nie warto zerknąć, czy coś się nie pali, będąc na urlopie. Szanujcie czas wolny - swój i współpracowników.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 czasem na urlopie odpalę laptopa żeby ściągnąć jakiś plik z systemu (np. Pasek wyplaty) albo wbić sobie HO na następny tydzień, i wrócić do biura kiedy mi wygodniej. Też nie wyłączam teamów, bo po co xD
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: mam inne podejście. Praca daje mi dużo luzu. Czasem z 2h w ciągu dnia gram w bilarda i siedzie na obiedzie. Jak potrzebuje wyjść to wychodzę. Za to ja daję od siebie zajrzenie na 10 minut w czasie wolnego. To 10min jest czasem warte więcej niż 4h pracy
  • Odpowiedz
@Leithain: Nie możesz mieć nic zainstalowanego bez twojej wiedzy bo jest to mocno nielegalne. U mnie chyba wszyscy korzystają ze sprzętu firmowego jak swojego.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 u mnie w zespole sami tacy, jestem ciekawy ile wytrzymam z nimi, nikt się mnie nie czepia że kończę po 8h a na urlopie znikam ale może myślą że jeszcze do tego nie "dojrzałem" (najmłodszy w zespole jestem).
  • Odpowiedz
@Leithain ja mam tak samo, nie robią mi problemów z wyjściem do lekarza, nie liczą przerwy i bardzo często mam dużo wolnego czasu, bo nic się nie dzieje. Jednak cały czas jestem gotowy do świadczenia pracy w godzinach pracy. Natomiast urlop to urlop, jest po to, by odpocząć. Jeśli Ty coś robisz w czasie urlopu, to później Twoi koledzy mogą czuć się zobowiązani do tego samego. Ja tam mam to gdzieś -
  • Odpowiedz