Wpis z mikrobloga

2024 rok to będzie rok dużych zmian głowienie związanych z wyglądem i na nich się tutaj skupię.

W planach jest:
- modelowanie pupy,
- korekta kszataltu nosa,
- jeśli uda mi się uzbierać przy moim wydawaniu kaski to jeszcze w tym roku cycuszki sobie sprawię
- nowe usteczka.

Co do pupy i noska to będę miała robiony zabieg w styczniu już a dokładnie 13 stycznia w Turcji. Lekarz i szpital został już sprawdzony przeze mnie poprzednio jak robiłam liposukcje oraz lip lift.

Co do piersi to musiałabym odłożyć 25000 na zabieg w klinice którą wybrałam. Byłam na wstępnej konsultacji w listopadzie i pan doktor powiedział że może mi zrobić dokładnie taki biust jaki mi się marzy. Póki co mam wolne 7 tysi więc jeszcze czeka mnie odkładanie albo poproszę tatę żeby dołożył mi w ramach prezentu urodzinowego na 20 urodziny.

Z takich mniejszych zmian to chciałabym powiększyć usta żeby były takie bardziej jędrne i juicy oraz w końcu spróbować przemóc się i zacząć chodzić na jakiś pilates żeby utrzymać szczuplutka sylwetkę i talię.

#lookmaxing #rozowepaski #niebieskiepaski #uroda #operacje
  • 4
  • Odpowiedz
- modelowanie pupy,

- korekta kszataltu nosa,

- jeśli uda mi się uzbierać przy moim wydawaniu kaski to jeszcze w tym roku cycuszki sobie sprawię

- nowe usteczka.


@SecretAngel: plastik-fantastik...żałosna podróbeczka. Edit: mózgu niestety nie da się zrobić.
  • Odpowiedz