Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: co jest fajnego w ludziach z Maroko, Bangladeszu czy innych krajów trzeciego świata? Dlaczego egzotyka tak bardzo kręci polskie różowe ? Znam zdanie blackpilu ale chętnie się dowiem jak to wygląda z perspektywy różowych
  • Odpowiedz
@walokid: Zaprezentuję:
Ciapati:
- Habibi, nigdy nie widziałem tak pięknej kobiety, proszę cię, błągam zadzwoń chociaż do mnie, musze usłyszeć twój słodki głos.
- Baby, nie pisałaś już godzinę, co się dzieje, co robi moja piękna królowa?
- Habibi, całowałbym twoje piersi od rana do nocy, będziesz krzyczała z rozkoszy kiedy będziemy robić nasze piękne migdałowookie dzieci.
- Habibi, I love you, kiedy się spotkamy, nie mogę się doczekać. Co robisz?
  • Odpowiedz
  • 13
Przynajmniej mają ładne twarze :)))


@WyzwolonaPodrozniczka Jak celujemy w wyższy status społeczny to do obywateli krajów, które są bardziej rozwinięte lub potrzebujemy wizy żeby się tam dostać, a nie niżej, do obywateli krajów, które to do nas potrzebują zaproszeń. To wbrew hipergamii.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że mam kasę, kupię ci wszystko co zechcesz.


@zbrodnia_i_kawa: xDD ciapak z kebaba by tak powiedział? Z moich obserwacji poczynionych na pasażu niepolda we Wrocławiu wynika tylko to, że zasypują różowe komplementami i są nachalni. Jednak to nie odpowiada na moje pytanie - co różowe w nich wodzą? Chyba mi nie powiesz ze różowe lubią simpów? Simpienie do laski może dać efekt tylko jeśli jesteś przystojny
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ja nie szukam sponsora tylko kochanka :))) A kochanek musi mi się podobać i być dla mnie atrakcyjny fizycznie :))) Obcowanie z bogatym oblechem nie jest dla mnie interesujące :)))

@walokid Nie są nachalni. Właśnie wiedzą kiedy odpuścić i patrzą na reakcję kobiety. W przeciwieństwie do p0lusów, którzy z góry zakładają, że podobają się lasce do której podbijają i nie dowierzają, gdy jakaś ich spławi. Tylko w Polandii doświadczam takiej
  • Odpowiedz
@walokid: Wystarczy, że piszą po angielsku, to już daje +100% do seksowności, bo angielski u nas jednak kojarzy się z kasą, zamożnością, stabilizacją. Poza tym nie chodzi o samo simpienie. Ciapaty daje iluzję szybkiej perspektywy stabilnego związku, małżeństwa i dzieci, ale w opakowaniu romansu ( i jak widać, nie tylko iluzję). Polak będzie się wzdrygał na myśl o małżeństwie i jakichś deklaracjach. A nie ma nic seksowniejszego, niż facet, który deklaruje
  • Odpowiedz
Właśnie wiedzą kiedy odpuścić i patrzą na reakcję kobiety


@WyzwolonaPodrozniczka: polusów którzy nie wiedzą, że nie znaczy nie mogę policzyć na palcach jednej ręki (wśród mojego towarzystwa). Natomiast habbi i mokaebe to już jest wyższy poziom bycia nachalnym. Często się spotykałem że jakieś laski podchodziły do naszej ekipy i udawały że są z nami żeby brudas sobie poszedł bo jedyne co do niego trafiało to argument o możliwej eskalacji przemocy
  • Odpowiedz
. Ciapaty daje iluzję szybkiej perspektywy stabilnego związku, małżeństwa i dzieci, ale w opakowaniu romansu


@zbrodnia_i_kawa: byłbym w stanie to zrozumieć jakby to się działo na początku lat 90, kiedy Polska była dość hermetycznym krajem. Wtedy związek z kolorowym mógłby być jakąś formą nobilitacji dla dziewczyny z prowincji. Jednak mamy 2023r. Wiedza jak się kończą takie związki jest dosyć powszechna a egzotyczni panowie już nie są tacy egzotyczni bo żyjemy w
  • Odpowiedz
co jest fajnego w ludziach z Maroko, Bangladeszu czy innych krajów trzeciego świata? Dlaczego egzotyka tak bardzo kręci polskie różowe ? Znam zdanie blackpilu ale chętnie się dowiem jak to wygląda z perspektywy różowych


@walokid: bo jak jadłeś pyszne jabłka całe życie, to nagle widzisz jakąś przegniłą pomarańcze, i coś #!$%@? w Tobie siedzi złego, i byś ją spróbował. Najwyżej powiesz - a ja próbowałem pomarańczy, a wy nie! I módl
  • Odpowiedz