Wpis z mikrobloga

@WielkiNos Ja za to znam odwrotną historię - teściowa ma koleżankę (ponad 60 lat) co to z zamiłowaniem jeździ do Turcji i sobie używa na chłopach którzy myślą że będzie z tego właśnie jakaś karta pobytu czy coś podobnego. Więc tak też można XD
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: A ja na odwrót. Wszystkie przykre doświadczenia miałam z p0lusami, oczywiście najczęściej takimi naprutymi. Nawalony p0lus to jest jakaś masakra... Za to Habibi mają w sobie wiecej pokory i wyrażali swoje obawy wprost, że np. bali się podejść albo zagadać bo nie wiedzieli jak zostaną odebrani. I to tacy przystojni a nie byle Mirki. Za to p0lski Jan nie ma takich obaw i kompleksów i zawsze myśli, ze on jest
  • Odpowiedz
@walokid: No nie, nie jest to wiedza powszechna. Może na wykop, może w męskim środowisku. Popełniasz błąd nieuzasadnionego generalizowania swojej bańki informacyjnej na resztę społeczeństwa. Kobiety rzadko wiedzą jak myślą mężczyźni, raczej robią to samo co ty - projektują swoją mentalność na mężczyzn, stąd kobiety bardzo dziwią się, jak się okazuje, że typ ją pookłamywał i ma trzy inne na boku, a ona myślała, że on robi na trzy zmiany, stąd
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja tam lubię spermiage, zawsze miałam go mało, więc nie rozpatruję tego w kategoriach "gorszości". Nie wiem, do mnie od x lat pisze ten sam typ z chile chyba, od trzech mu nawet nie odpisuję, ale jest twardy :)
  • Odpowiedz
A nie ma nic seksowniejszego, niż facet, który deklaruje ci wierność do końca życia, a jednocześnie bardzo cię pragnie.


@zbrodnia_i_kawa: znowu piszesz i simpach


@walokid: to nie jest simpiarskie. Znaczy może być, ale nie musi. Nie mogłabym być z mężczyzną co jest mnie mniej pewny niż ja jego (nie piszę o ciapatych, w nich to nwm o co chodzi) ani musieć prosić się o zaangażowanie czy takie rzeczy
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: no więc ja mam taką teorię, że p0lacy zarywają jednak głównie do tych najładniejszych polek i potem #!$%@?ą że nikt ich nie chce, no bardzo dziwne, jak wszyscy lecą do tego samego 10% ładnych lasek ¯\(ツ)/¯ ładne laski z kolei wybierają to 10% top facetów, którzy z kolei nie chcą się wiązać i tak to się kręci, karuzela #!$%@? matrymonialnego
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Dokładnie tak jest. Tylko, że kobiety mają większą samoświadomość generalnie i jeśli nie są zbyt piękne to sobie zdają z tego sprawę i przyjmują z pokorą, że nie mają szans u jakiegoś modela. A brzydki facet nie zważa na swoją urodę i i tak próbuje podbijać do tych najładniejszych. Oczywiście dostaje kosza, co nie dziwi, bo trudno, żeby top laska wybrała jakiegoś manleta, skoro może mieć haka xD I pretensje
  • Odpowiedz
@walokid: Nie kręci. Kręci tylko szlaufy. Mówię to z perspektywy 8 letniego pomieszkiwania w UK , gdzie musiałem wiele razy hamować moją różową, żeby nie podpadła pod tzw. mowę nienawiści.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: wtrącając się do tematu to ja jeszcze zauważam, że to właśnie p0lacy maja zawyżone oczekiwania - bo myślą właśnie tak jak napisałaś, że należy im się gwiazda 10/10, która jeszcze miałaby usługiwać im pomimo tego, że sami mają urodę knura. A gdy tylko na horyzoncie pojawia się mniej atrakcyjna kobieta, to mierzy się od razu z hejtem i nienawiścią z ich strony, odzywki typu pasztet czy kijem by nie tknął
  • Odpowiedz
Niskie IQ. Znaczy niskie IQ rozowych


@maszf: IQ różowych ma niższą wariancje niż IQ facetów. To jest w zasadzie jedyna różnica, także imo nie ma co się dopatrywać tutaj jakiejś korelacji z IQ
  • Odpowiedz